Harry Maguire'as | Scanpix nuotr.

Harry Maguire'as | Scanpix nuotr.

„Leicester City“ treneris Brendanas Rodgersas patvirtino žinias, kurių „Manchester United“ sirgaliai su nekantrumu laukė – abu klubai tikrai pasiekė bendrą susitarimą dėl gynėjo Harry Maguire‘o persikėlimo į „Old Trafford“ stadioną.

Penktadienį „Sky Sports“ paskelbė, jog „Manchester United“ pasiekė susitarimą su „Leicester City“ dėl H.Maguire‘o įsigijimo. „Raudonieji velniai“ sutiko sumokėti 80 mln. svarų sterlingų siekiančią sumą ir paversti anglą brangiausiu gynėju pasaulyje.

Šiuo metu H.Maguire‘as derasi su „Manchester United“ dėl asmeninių kontrakto sąlygų ir dėl to jau praleido penktadienį vykusias draugiškas rungtynes su „Atalanta“.

Anglijos futbolininkas yra laikomas pagrindiniu šios vasaros „Manchester United“ stratego Ole Gunnaro Solskjaero taikiniu.

Žinias, kad susitarimas tarp klubų jau yra pasiektas, patvirtino ir „lapių“ treneris B.Rodgersas, taip nepalikdamas klaustukų, kur futbolininkas rungtyniaus kitame sezone.

„Yra kontraktas tarp dviejų klubų, mes jau susitarėme dėl galutinio perėjimo mokesčio. Dabar futbolininkas turi progą kalbėtis su kitu klubu ir pažiūrėti, ar jam pavyks susitarti dėl asmeninio kontrakto sąlygų.

Tai yra kažkas, kas jį labai domina. Dar jis, žinoma, turi įveikti medicininį patikrinimą. Apart to nėra daugiau ką pasakyti apie šią situaciją.

Galbūt po savaitgalio sužinosime daugiau. Tačiau aišku tai, kad abu klubai jau kurį laiką kalbėjosi ir pasiekė bendrą susitarimą dėl perėjimo mokesčio“, - teigia B.Rodgersas. 

H.Maguire‘as praėjusiame sezone atstovaudamas „lapėms“ iš viso sužaidė 32 rungtynes ir pelnė 3 įvarčius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.