„Honved“ rungtynių akimirka | Organizatorių nuotr.

„Honved“ rungtynių akimirka | Organizatorių nuotr.

Ketvirtadienį vykusios UEFA Europos lygos atrankos rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikų Budapešto „Honved“ ir „Universitatea Craiova“ buvo išties įtemptos – jose dramos tikrai netrūko.

„Honved“ iš Europos lygos atrankos pasitraukė pralaimėję tik po vienuolikos metrų baudinių serijos, tačiau užsienio portalų dėmesį labiausiai patraukė ne tai, o dalykai, kurie dėjosi aikštėje prieš paskutinį teisėjo švilpuką antrojo kėlinio pabaigoje.

Likus vos minutei iki pagrindinio laiko pabaigos, aikštėje kilo didelis susistumdymas tarp žaidėjų ir abiejų komandų atstovų. Šioje situacijoje nukentėjo ir rungtynių teisėjas, kuris buvo sužeistas su dūmine granata.

Arbitrui po šio incidento prireikė medikų pagalbos, o rungtynės buvo sustabdytos ilgiau nei pusvalandžiui. Panašu, kad „Honved“ treneris Giuseppe Sannino norėjo įtikinti arbitrus apskritai nutraukti rungtynes, tačiau jos vėliau buvo tęsiamos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų