„FK Vilniaus“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

„FK Vilniaus“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

 Po Pirmos lygos pertraukos pailsėję „Vilniaus“ futbolininkai intensyviai pluša treniruotėse ir ruošiasi antro rato kovoms. Tarp pirmojo lygos dešimtuko komandų esančio sostinės klubo apetitas nemažėja, o tik kyla – naujais žaidėjais pasistiprinusi vyr. trenerio Igorio Morino vadovaujama ekipa antroje sezono pusėje sieks toliau gerinti žaidimą ir turnyro lentelėje kilti aukštyn.

Vilniečiai (9 vieta, 19 taškų) ilsėjosi ilgiau nei buvo planuota, nes buvo atšauktos praėjusio sekmadienio rungtynės su jau iš lygos pašalinta Kauno „Stumbro B“ komanda. Dvi savaites žaidėjai skyrė poilsiui, o likusias dvi jau dirbo aikštėje. Pertraukos metu klubą sustiprino prie ekipos prisijungęs iš Islandijos grįžęs saugas Eivinas Zagurskas.

„FK Vilniaus“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

„FK Vilniaus“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

„Vyrai gavo laisvų dienų, dvi savaites ilsėjosi, tačiau turėjo ir sportuoti, kad neprarastų formos. Antrą savaitę jau aktyviai treniruojamės. Turime naujokų, jau anksčiau prie kubo prisijungė ir rungtynėse jau spėjo pasirodyti Artūras Dolžnikovas, Mantas Adomėnas. Jiems dar reikia įgauti formą. Neseniai į klubą atvyko E. Zagurskas. Šiuo metu Eivinas yra traumuotas, dar ir apsirgo, bet tikimės, kad greitu metu jis sustiprins komandą. Visi grįžo pailsėję, su nuotaika, laukiame jau sekmadienio išvykos,“ – sakė vyr. treneris Igoris Morinas

Sekmadienį vilniečiai Jonavoje susitiks su prie lygos lyderių priskiriama Eisvino Utyros vadovaujama „Jonavos“ ekipa (4 vieta, 30 taškų), kuri antrą ratą pradėjo netikėta nesėkme namuose. Jonaviškiai 2:3 (1:1) nusileido „Kupiškiui“. Klubai jau buvo susitikę sezono pradžioje ir tuomet pergalę 0:2 (0:1) iš sostinės išsivežė jonaviškiai.

„FK Vilniaus“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

„FK Vilniaus“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

„Pirmajame rate jiems pralaimėjome, tačiau žaidėme neblogai, kontroliavome kamuolį, sukūrėme gerų progų. Tačiau tuo metu trūko patirties realizuojant progas, susižaidimo, nes tai buvo tik trečios mūsų rungtynės. Dabar jau sužaidėme pusę sezono, tad ir situacija bus tikrai kita – sekmadienį sieksime tik teigiamo rezultato. Manau, laukia įdomi kova. „Jonava“ - lentelės viršuje, tačiau jie savaitgalį netikėtai pralaimėjo. Tuo ir įdomi Pirma lyga, kad tie, kurie šiuo metu yra žemesnėje pozicijoje, gali pakovoti ir net laimėti prieš lyderius,“ – būsimus varžovus įvertino I. Morinas.

FK „Vilnius“ gynėjas Haroldas Šidlauskas sako, kad šiuo metu „Vilnius“ yra visai kita komanda nei sezono pradžioje.

„Puikiai pailsėjome, laisvų dienų turėjome neplanuotai daug. Praėjusią savaitę neblogai padirbėjome, išsijudinome, pajautėme vieni kitus, šią savaitę jau lengviau. Visą mūsų pirmą ratą galima padalinti į dvi dalis. Pirmosios rungtynės su „Jonava“ buvo toje pusėje, kur mes žaidėme ne taip patraukliai. Dabar mes galime juos nustebinti. Jie ir patys tikriausiai matė mūsų rezultatus, o mes, jei ne galva, tai bent pusę galvos esame patys už save geresni. Jonaviškiai, kiek pamenu, visada yra jauna, motyvuota komanda, tačiau mūsų apetitas kyla bevalgant – sieksime tik trijų taškų. Vykdome prie sezoną iškeltus tikslus, stengiamės, galbūt net pavyks juos viršyti“, – teigė „Vilniaus“ žaidėjas.

Antroje sezono pusėje sostinės klubas kelia sau ambicingus tikslus kilti tik aukštyn.

„Pagrindinis tikslas toliau išlieka gerinti žaidimą. Žaidžiame tik dėl pergalių, nesvarbu kas yra mūsų priešininkas. Žiūrime tik į viršų: lipame lentelėje į viršų ir norime stovėti kuo aukščiau. Manau, jei save atiduosime visu šimtu procentų, bus ir taškų, ir pergalių“ – kalbėjo I. Morinas.

Rungtynės Jonavos „Lietavos“ stadione bus žaidžiamos rugpjūčio 4 d. 18.00 val. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų