„Liverpool“
68 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Burnely“
„Pirates“ ir „Reds“ muštynės | Scanpix nuotr.

„Pirates“ ir „Reds“ muštynės | Scanpix nuotr.

 MLB lygos rungtynes tarp Pitsburgo „Pirates“ ir Sinsinačio „Reds“ aptemdė rimtas incidentas – tarp abiejų klubų žaidėjų kilo masinės muštynės.

Aistros šiose rungtynėse kunkuliavo nuo pat pradžių, žaidėjai ne kartą apsižodžiavo, o devintajame kėlinuke jau pirmu metimu Jaredas Hughesas pataikė į Starlingą Marte‘ą. Netrukus į žodžių karą įsivėlė ir kiti žaidėjai, o Amiras Garrettas neišlaikė ir užsipuolė „Pirates“ beisbolininkus. Šie supuolė ant varžovo, bet tuomet į vietą atbėgo kiti „Reds“ beisbolininkai ir kilo masinės muštynės.

MLB vis dar tiria šį incidentą ir ruošiasi išdalinti diskvalifikacijas. Beveik neabejojama, kad bus nubausti bent 7 ar 8 žaidėjai. Beje, po rungtynių iš aikštės buvo išvyti 4 „Pirates“ žaidėjai, 3 „Reds“ beisbolininkai ir dar šios komandos treneris.

Tarp išvarytų „Pirates“ žaidėjų daugiausia – metikų, tad šis incidentas gali išeiti į naudą lietuviui Dovydui Neverauskui. Jis priklauso „Pirates“ ekipai ir šiame sezone ne kartą buvo pakviestas į MLB iš dukterinės komandos Indianapolio „Indians“. Lietuvis taip pat žaidžia metiko pozicijoje, todėl jam gali tekti lopyti spragas komandos sudėtyje. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.