Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Naujam sezonui besiruošiantys Madrido „Real“ futbolininkai kol kas nepalieka gero įspūdžio futbolo aikštėje, o skaičiuojant statistiškai, jiems tai yra prasčiausias toks pasirengimo ciklas per pastaruosius 39-erius metus.

Šią vasarą Zinedino Zidano auklėtiniai sužaidė penkias draugiškas rungtynes, iš kurių tris pralaimėjo ir du kartus laimėjo.

Per tas pačias penkerias rungtynes „Real“ nedemonstravo geros gynybos ir praleido net 16 įvarčių, t. y. vidutiniškai daugiau nei po 3 įvarčius per vienerias rungtynes.

Ypač iškalbingai atrodo „Real“ pralaimėjimas prieš Madrido „Atletico“, kuriems jie nusileido net 3 – 7, o įvarčius pradėjo mušti tik tuomet, kai atsiliko šešiais.

Paskutinį kartą tokį didelį pralaimėjimą „Real“ patyrė 1980-aisiais, kuomet net 1 – 9 nusileido Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Tais pačiais 1980-aisiais Madrido klubas pademonstravo ir tokią pat prastą gynybą, kuomet praleido 17 įvarčių. Tiesa, dabartiniai rezultatai atrodo prasčiau dėl to, kad 1980-aisiais jie sužaidė ne penkias rungtynes, o dvigubai daugiau.

Ne ką prasčiau atrodo ir paskutinės „Real“ rungtynės „Audi Cup“ turnyro mažajame finale, kuriame jie mušė penkis įvarčius į Stambulo „Fenerbahče“ vartus, tačiau patys praleido tris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.