Cris Cyborg ir Dana White'as | „Stop“ kadras

Cris Cyborg ir Dana White'as | „Stop“ kadras

 Praėjusį savaitgalį „Rogers Place“ arenoje Edmontone (Kanada) įvyko mišrių kovos menu turnyras „UFC 240“, kuriame į pergalių kelią sugrįžo ilgus metus dominavusi Cris Cyborg.

Praėjusių metų gruodį skaudų pralaimėjimą nokautu Amandai Nunes patyrusi C.Cyborg nesugebėjo nokautuoti iki šio vakaro be pralaimėjimų žengusios Felicia Spencer, tačiau iškovojo pergalę teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 30-27).

Po šios pergalės C.Cyborg užkulisiuose vaikščiojo apsirengus marškinėlius, kurie simbolizuoja jos norą antrą kartą susikauti su A.Nunes.

Dar prieš šį turnyrą UFC prezidentas Dana White‘as kalbėjo, kad C.Cyborg bijo antrą kartą pralaimėti A.Nunes, todėl vengia revanšinės kovos. Būtent tokie žodžiai gerokai įžeidė C.Cyborg, kuri stojo akis į akį pasikalbėti su D.White‘u.

„Tu žinai, kad aš tau rašiau dėl revanšo. Tu tai žinai, todėl baik meluoti“, – sakė C.Cyborg. „Tu sakai, kad aš nenoriu kovoti, bet žinai, kad aš noriu ir nebijau“.

D.White‘as teigė, kad jis nebuvo melagis ir galbūt negirdėjo visos istorijos.

„Aš nemelavau“, – sakė D.White‘as. „Nežinau, ar tu žinai, kaip pavyko derybos su vadybininkais, bet mes norime daryti tą kovą. Aš noriu suorganizuoti jūsų dvikovą ir mes tai padarysime“.

Jeigu D.White‘as išties nori suorganizuoti C.Cyborg ir A.Nunes revanšinę kovą, jam visų pirma reikia kreiptis į C.Cyborg, kuri dabar yra laisvoji agentė ir nebeturi kontrakto su UFC.

C.Cyborg pareiškė, kad UFC turi trijų mėnesių derybų langą, tačiau jeigu nepavyktų derybos – ji pradėtų svarstyti kitus variantus. Kovotoja yra sakiusi, kad prieš pasirašydama naują sutartį jį nori pasižiūrėti savo vertę rinkoje, todėl gali užtrukti šiek tiek laiko, kol ji priims sprendimą dėl savo ateities.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141