Garethas Bale'as | Organizatorių nuotr.

Garethas Bale'as | Organizatorių nuotr.

Madrido „Real“ krašto puolėjo Garetho Bale‘o situacija yra išties delikati: klubas nori jį kuo greičiau parduoti, o ir pats valas nerodo didelio noro atstovauti komandai, kuri jo nebenori.

Pastaruoju metu garsiai nuskambėjo istorija, kuomet „Real“ vetavo futbolininko persikėlimą į Kiniją. G.Bale‘as ketino pasirašyti labai prabangų kontraktą su „Jiangsu Suning“ ekipa, tačiau pastaroji nenorėjo mokėti Madrido klubui jokios išpirkos, dėl ko ir sugriuvo šis sandoris.

Šią savaitę G.Bale‘as neiškeliavo kartu su „Real“ komanda į Vokietiją, kur vyko draugiškas „Audi Cup“ turnyras. Vėliau Zinedinas Zidanas, vyriausiasis Madrido ekipos treneris, atskleidė, kad valas nevyko į Miuncheną dėl paprastos priežasties: šiuo metu jis nėra pasirengęs rungtyniauti. Pasak jo, šis sprendimas buvo priimtas kartu su klubo medikais.

Visgi kokios yra tikslios G.Bale‘o sveikatos problemos – nežinia. Nežinia ir tai, ar apie jas žino pats G.Bale‘as, kuris trečiadienį ryte buvo užfiksuotas žaidžiantis golfą. Jo agentas Jonathanas Barnettas šią situaciją komentuoti atsisakė.

Tokio akibrokšto komentuoti nepanoro ir Z.Zidanas, kuris sulaukė daug klausimų apie savo futbolininko elgesį ir atrodė dėl to susierzinęs.

„Nežinau. Esu čia su savo futbolininkais. Negaliu komentuoti šios situacijos. Labai tikiuosi, kad jis Madride treniravosi. Mes galvojame apie komandą“, - trumpai atsakė prancūzas.

Tačiau Z.Zidanas sulaukė ir daugiau klausimų, pavyzdžiui, ar jis imsis kokių nors veiksmų dėl to, kad G.Bale‘as vietoje treniruočių pasirinko golfo žaidimą.

„Pažiūrėsime, kai sugrįšime į Madridą. Neketinu ką nors stabdyti nuo kokio nors elgesio, mes kiekvienas turime savo atsakomybes. Neketinu lįsti į jo asmeninį gyvenimą. Jis liko Madride treniruotis, jis tai ir darė“, - teigė Z.Zidanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.