„Rytas“
III kėlinys, 10 min.
74
:
55
Atsinaujins po sek
„Tofaš“
Dana White'as | Scanpix nuotr.

Dana White'as | Scanpix nuotr.

 Šių metų liepos mėnesio pradžioje „UFC 239“ turnyre Jorge Masvidalis per 5 sekundes „skrajojančiu keliu“ nokautavo Beną Askreną ir iškovojo pergalę greičiausiu nokautu UFC organizacijos istorijoje.

Po šios dvikovos sklido kalbos, kad J.Masvidalis norėtų susikauti su buvusiu UFC čempionu airiu Conoru McGregoru, o pats kovotojas teigė, kad jam tai būtų lengva pergalė, tačiau tada UFC prezidentas Dana White‘as teigė, kad J.Masvidalis yra per didelis C.McGregorui.

Pats C.McGregoras vis dar nėra paskelbęs, kada planuoja sugrįžti į narvą. Jis nekovojo nuo praėjusių metų spalio, kai pralaimėjo rusui Chabibui Nurmagomedovui. Nors airis norėtų revanšo, tačiau jau ne kartą D.White‘as yra minėjęs, kad jam visų pirma reikia sugrįžti ir pradėti skinti pergales.

„Conoras sakė, kad jį erzina, jog aš pasakiau, kad J.Masvidalis yra per didelis jam. Aš jau milijoną kartų sakiau ir dar kartą pasakysiu: šis vyrukas nori kovoti prieš bet ką, bet man nesvarbu, ar jį tai erzina, ar ne, tačiau aš vis tiek manau, kad J.Masvidalis yra per didelis C.McGregorui“, – sakė D.White‘as.

Nors J.Masvidalis dabar kovoja pusvidutinio svorio kategorijoje, tačiau didžiąją karjeros dalį jis praleido lengvame svoryje.

D.White‘as taip pat mano, kad C.McGregoras dabar tiesiog laukia „UFC 242“ turnyro, kuriame C.Nurmagomedovas susikaus su Dustinu Poirier, o tada jis nuspręs, su kuo jam bus geriausia kovoti.

„Jis nori sugrįžti. Dabar jis tiesiog nori sulaukti rugsėjo. Žinote, kaip veikia šis verslas, gali nutikti bet kas ir tai dažniausiai įvyksta“, – sakė D.White‘as. „Aš manau, kad jis tiesiog laukia, kol pamatys kaip viskas klostosi, o tada įšoks į traukinį ir kažką nuveiks“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

kaka
2019-07-31 07:39:31
Lyg White būtų kovų ekspertas... kažkada Meywhather'io čemodanus nešiojo, dabar "ekspertas" sprendžia kas ką gali įveikti. Įdomus tas gyvenimas
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City