Maxas Holloway | Youtube.com nuotr.

Maxas Holloway | Youtube.com nuotr.

 Amerikietis Maxas Holloway sekmadienį apgynė UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono titulą, teisėjų sprendimu įveikdamas veteraną Frankie Edgarą.

Į Edmontoną (Kanada) buvo atvykęs ir reitingo lyderis australas Alexanderis Volkanovski. Jis atvyko į svėrimų procedūrą ir sėkmingai numetė svorį, tapdamas atsarginiu titulinės kovos dalyviu, jei M.Holloway ar F.Edgaras nebūtų galėję žengti į narvą.

Po M.Holloway pergalės niekas neabejoja, kad A.Volkanovski nusipelnė kovos dėl čempiono titulo, tuo labiau, kad amerikietis artimiausiu metu nežada eksperimentuoti su svorio kategorijomis ir yra nusiteikęs ginti savo titulą. UFC idealiu atveju norėtų, kad M.Holloway spėtų atsigauti iki „UFC 243“ turnyro. Jis spalio 6-ą dieną vyks Melburno „Marvel“ stadione (Australija). Ten laukiama iki 60 tūkst. sirgalių ir visų laikų lankomumo rekordo. Australo A.Volkanovski pasirodymas tokiame turnyre neabejotinai pritrauktų dar daugiau sirgalių.

„Pažiūrėsime, ar galėsiu kautis jau spalį. Atrodau gerai, bet aš palauksiu savo komandos narių nuomonių. Man dar reikia atlikti medicininę apžiūrą. Per 7 mėnesius dalyvavau trijose titulinėse kovose. Šiemet noriu kovoti dar kartą, bet turiu elgtis atsakingai ir palaukti, ką pasakys gydytojai. UFC dažniausiai mano kovas rengia gruodžio pirmąją savaitę. Gal ir šiemet kausiuosi gruodį. Suprantu Alexo norą kovoti su manimi Australijoje. Aš taip pat norėčiau pajausti stadiono atmosferą, bet lemiamą žodį tars gydytojai“, - po pergalės prieš F.Edgarą aiškino M.Holloway.

Jau aišku, kad „UFC 243“ turnyre Naujojoje Zelandijoje gimęs australas Robertas Whittakeris gins savo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš Naujojoje Zelandijoje gyvenantį nigerietį Israelį Adesanyą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City