„Manchester City“
Pertrauka
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Lyon“
Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Garetho Bale’o situacija Madrido „Real“ gretose ir toliau išlieka sudėtinga. Daugkartiniai Ispanijos čempionai nori atsikratyti šiuo futbolininku, tačiau savaitgalį patys vetavo jo persikėlimą į Kiniją.

G.Bale’as buvo arti sutarties pasirašymo su „Jiangsu Suning“ ekipą, kuri jam siūlė milžinišką 1,1 mln. svarų sterlingų atlyginimą per savaitę prieš mokesčius. 

Visgi valui teks ieškotis kitos komandos, kadangi „Real“ nusprendė neleisti jam persikelti į Kiniją. Pagrindinė to priežastis – Kinijos klubas atsisako už futbolininką mokėti perėjimo mokestį, tuo tarpu „Real“ su tokiomis sąlygomis nesutinka. 

Taip pat pranešama, kad į Kiniją persikelti atsisakė ir futbolininko šeima, kuri šiuo metu kartu su juo gyvena Ispanijoje.

Tuo tarpu futbolininko agentas Jonathanas Barnettas ir toliau neslepia savo šaltų jausmų „Real“ treneriui Zinedinui Zidanui, kuris, jo nuomone, niekuomet nepalaikė jokio ryšio su G.Bale’u ir jo tiesiog nemėgsta.

„Viskas yra paprasta, Z.Zidanas nemėgsta G.Bale’o. Nėra jokio ryšio tarp jų. Niekuomet jokio ryšio tarp jų ir nebuvo“, - teigia futbolininko agentas.

G.Bale’o atstovas yra ir anksčiau užsipuolęs Z.Zidaną, kuomet šis atskleidė žiniasklaidai, jog valas yra netoli persikėlimo į kitą komandą ir toks jo žingsnis bus geriausias abejoms pusėms.

„Z.Zidanas elgiasi niekinamai. Jis nerodo jokios pagarbos, kuris padarė tiek daug dėl šio klubo“, - tuomet sakė J.Barnettas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.