Tamasas Kenderesi | Scanpix nuotr.

Tamasas Kenderesi | Scanpix nuotr.

 Pietų Korėjoje vykęs pasaulio plaukimo čempionatas baigėsi sekmadienį, bet Vengrijos rinktinės narys Tamasas Kenderesi vis dar negali palikti šios šalies. Pietų Korėjos policininkai gavo pranešimą apie galimą seksualinį priekabiavimą ir sulaukė įtariamąjį plaukiką.

22-ejų metų T.Kenderesi buvo sulaikytas ankstyvą sekmadienio rytą ir apklaustas dėl incidento naktiniame klube. Vengras tą naktį linksminosi „Coyote Ugly“ naktiniame klube, kurio antras aukštas vėliau sugriuvo. Per incidentą žuvo 2 žmonės, o dar 10 buvo sužeista, tarp jų – ir JAV vandensvydžio rinktinės žaidėjas, kuriam lūžo koja.

T.Kenderesi buvo paleistas po apklausos, tačiau negali grįžti namo. Artimiausias 10 dienų vengrui uždrausta išvykti iš Pietų Korėjos, kol tęsiasi tyrimas.

Vengras 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiadoje laimėjo bronzą 200 m plaukime peteliške. Pernai toje pačioje rungtyje jis tapo Europos vicečempionu, bet Pietų Korėjoje medalių neiškovojo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.