Ugnė Mažutaitytė | Organizatorių nuotr.

Ugnė Mažutaitytė | Organizatorių nuotr.

 Pasaulio plaukimo čempionate dalyvavusi Ugnė Mažutaitytė nusprendė netylėti – garsios Lietuvos trenerės Inos Paipelienės komentaras prieš svarbiausią gyvenimo startą ją įžeidė.

Likus vos dienai iki svarbiausio U.Mažutaitytės gyvenimo starto I.Paipalienė pavadino plaukikės „leškas“ (šlaunis) storomis.

Sekmadienį plaukikė „facebook“ paskyroje parašė emocingą komentarą ir išsakė, ką galvoja apie tokią situaciją:

Ugnės Mažutaitytės komentaras | „Facebook“ nuotr.

Ugnės Mažutaitytės komentaras | „Facebook“ nuotr.

„Komentuoti mano išvaizdą likus dienai prieš svarbiausią gyvenimo startą – tai buvo neprofesionalu ir žema. Apskritai, laidyti bet kokius komentarus apie kito žmogaus kūną prieš kitus yra nepriimtina. Kitą dieną po mano plaukimo 200 m nugara aš sulaukiau trenerės atsiprašymo. Tik po mano plaukimo ji man pasakė, kad savo komentaru nieko blogo man padaryti nenorėjo...

Kuomet žiniasklaida išplatino mano interviu, buvau šokiruota, kiek daug gavau žinučių iš merginų, kurioms teko patirti užgauliojimus dėl savo svorio per sportinę karjerą bei gyvenimą. Pasakysiu trumpai ir aiškiai: tai turi baigtis. Jokia moteris neturėtų tyčiotis iš kitų moterų dėl jų figūros. Mes kaip tik turėtume viena kitą palaikyti ir jeigu kažkokia konstruktyvi kritika turi būti išreikšta, ji turėtų būti išsakyta diskretiškai bei pozityvioje aplinkoje.

Visoms savo bendražygėms sportininkėms ir visoms, kurios kada nors buvo gėdinamos dėl savo kūno, noriu garsiai ir aiškiai pasakyti: mes esame stiprios ir vertos būti ten, kur esame! Taigi, nebijokime prabilti, nes moterų balsas turi būti išgirstas ir kūno gėdinimo kultūra turi pasibaigti.“

U.Mažutaitytė 200 m nugara pasaulio čempionate nuplaukė per 2 min. 14.46 sek. ir užėmė 29-ą vietą. Ji jau yra įvykdžiusi olimpinį „B“ normatyvą ir ruošiasi kovoti dėl vietos Tokijo olimpiadoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų