Henry Cejudo ir Sandra | Instagram.com nuotr

Henry Cejudo ir Sandra | Instagram.com nuotr

 Meksikiečių kilmės 32-ejų metų JAV kovotojas Henry Cejudo jau dabar visiems laikams įsirašė į istoriją. Jis yra vienintelis kovotojas, tapęs olimpiniu ir dvigubu UFC čempionu.

H.Cejudo dėmesį į save atkreipia ne tik dėl kovų, bet ir dėl charizmos. Amerikietis kiek anksčiau „twitter“ tinkle bandė suvilioti buvusią amerikietiškų imtynių (WWE) žvaigždę Nikki Bellą, o prieš keletą dienų buvo pastebėtas paplūdimyje Meksikoje su nauja drauge. Teigiama, kad tai – Brazilijos muilo operų aktorė Sandra, kurios aistra kovotojui veržėsi per kraštus.

„Kol kas tai nėra rimti santykiai. Henry vis dar laisvas. Jis tiesiog linksminasi ir mėgaujasi gyvenimu“, - cituojamas artimas kovotojui šaltinis.

H.Cejudo karjerą pradėjo kaip imtynininkas ir 2008 m. tapo Pekino olimpiniu čempionu. 2013 m. jis perėjo į MMA, o dar po metų pateko į UFC. 2018 m. rugpjūtį jis pirmą kartą tapo UFC čempionu, sensacingai nutraukdamas ilgą Demetriouso Johnsono pergalių seriją. Vėliau H.Cejudo per 32 sekundes nokautavo aukštesnės svorio kategorijos čempioną T.J.Dillashaw, kuris prieš kovą dar vartojo dopingą.

Prieš pusantro mėnesio H.Cejudo apgynė savo diržą, techniniu nokautu įveikdamas ir Marloną Moraesą. Tą kovą H.Cejudo pasitiko traumuotas, o iš narvo buvo išvežtas vėžimėlyje, todėl neaišku, kada vyks kita jo kova.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų