Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Naujam sezonui besiruošiantys Madrido „Real“ futbolininkai patyrė labai skaudų pralaimėjimą prieš Madrido „Atletico“, kuriems nusileido triuškinančiu rezultatu 3 – 7. Po šių rungtynių komandos kapitonas Sergio Ramosas neslėpė savo nusivylimo.

Net keturis įvarčius „Atletico“ gretose pelnė Diego Costa, o „Real“ žaidėjai įvarčius pradėjo mušti tik tuomet, kai patys atsiliko šešiais.

Dėl tokio žaidimo po rungtynių nebuvo patenkintas Zinedinas Zidanas, kuris peikė savo žaidėjus, jog šie taip ir neatvyko į rungtynes, nusivylęs buvo ir S.Ramosas, kuris turėjo priekaištų ir sau, ir savo komandos draugams.

„Mūsų nuotaika yra akivaizdi ir ji yra tikrai ne gera. Pasiruošimas dar tik įsibėgėja, o varžovai jau yra pasiekę aukštą lygį. Mes galime pralaimėti, bet tik ne taip.

Mes į šias rungtynes žiūrėjome kaip į draugiškas. Rezultatas yra labai didelis ir mes pripažįstame, kad susimovėme. Tai buvo išties prastas rezultatas ir mes turime įprasti labiau kontroliuoti rungtynes.

Mūsų ambicijos nesikeičia. Mes daug laimėjome, bet tie pasiekimai jau yra praeitis. Mes turime pamiršti ir tai, kas nutiko praėjusiame sezone. Dabar dar tik pasirengimas naujam sezonui, tad kol kas yra per anksti daryti kokias nors išvadas. Mes turime ir toliau kaip kiekvieną dieną treniruotis ir pamažu pasieksime geriausią savo formą“, - tvirtina S.Ramosas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.