Benedetta Pilato | Scanpix nuotr.

Pietų Korėjoje prie pabaigos artėja pasaulio plaukimo čempionatas olimpiniame (50 m ilgio) baseine.

Šeštadienį savo pasirodymą čempionate baigė Kotryna Teterevkova. 17-metė lietuvė 50 m krūtine nuplaukė per 31.53 sek. ir užėmė 20-ą vietą. Nuo pusfinalio ją skyrė tik 0.17 sek. Šiemet K.Teterevkovos pasiektas asmeninis rekordas yra 31.20 sek. Tokio rezultato būtų užtekę 13-ai vietai ir patekimui į pusfinalį.

Atranką sugebėjo laimėti vos 14-os metų italė Benedetta Pilato. Ji finišavo per 29.98 sek. ir sau už nugaros paliko abi plaukimo krūtine superžvaigždes – amerikietę Lilly King (30.18) ir rusę Juliją Jefimovą (30.63).

Pirmasis 20-ukas | Organizatorių nuotr.

B.Pilato tapo vos trečia sportininke šiemet, įveikusia šią distanciją greičiau nei per 30 sek. Kitos dvi yra L.King (29.63) ir J.Jefimova (29.93).

Lietuvos plaukikams pasaulio čempionate liko tik 1 rungtis. Sekmadienį Lietuvos vyrų rinktinė dalyvaus kombinuotoje estafetėje 4x100 m. Ten mūsiškiai sieks patekti į 12-uką ir taip užsitikrinti vietą Tokijo olimpiadoje.

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton