„Manchester City“
Rungtynės prasidės 22:00
?
:
?
Atsinaujins po sek
„Real“
Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Keturi Diego Costos įvarčiai padėjo Madrido „Atletico“ sutriuškinti principinius varžovus Madrido „Real“ net 7 – 3, o po šio pralaimėjimo Zinedinas Zidanas buvo tiesiog įsiutęs ant savo auklėtinių.

Vien per pirmą kėlinį penkis įvarčius praleidę „Real“ savo įvarčius pradėjo mušti tik tuomet, kai jau atsiliko šešiais ir neturėjo jokių vilčių atstatyti lygybę rezultate.

Kietuose Diego Simeone gynybos gniaužtuose strigę „Real“ futbolininkai klimpo prie varžovų vartų ir tik vėlyvų įvarčių dėka nepatyrė visiško pažeminimo.

Po šių rungtynių Z.Zidanas buvo tiesiog įsiutęs ir nevyniojo žodžių į vatą dėl savo auklėtinių pasirodymo, kuris stratego visiškai netenkino.

„Nutiko tai, kad mes labai prastai pradėjome rungtynes. Tai buvo aukšto lygio rungtynės, kurioms mes labai blogai pasiruošėme.

Jau po aštuonių minučių buvome praleidę du įvarčius ir nepateikėme jokio atsakymo, jog galėtume pakeisti rungtynes. Pirmasis kėlinys buvo išties sudėtingas. Mes net nepradėjome rungtynių. Mums trūko absoliučiai visko, ypač intensyvumo.

Varžovai pelnė septynis įvarčius ir tokie dalykai tiesiog negali nutikti. Tai žino ir futbolininkai, kurie yra nusivylę savo žaidimu. Jiems nereikia to pabrėžti. Tai buvo priešsezoninės rungtynės ir varžovai buvo visais aspektais už mus geresni. Nėra daugiau ką ir pasakoti.

Mes ruošiamės sezonui ir bandome išlikti ramūs. Mes turime pasirengti iki rugpjūčio 17 dienos, kuomet žaisime pirmąsias lygos rungtynes. Kol kas mums dar daug ko trūksta“, - pripažino Z.Zidanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Krc
2019-07-27 14:33:03
Treneris didesne zvaigzde nei zaidejai antras po mauro
Atsakyti