Harry Maguire'as | Scanpix nuotr.

Harry Maguire'as | Scanpix nuotr.

Naujam sezonui besiruošiantis „Manchester United“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeras vis dar laukia naujokų, kurie sustiprintų jo komandos sudėtį ir dėl to spaudžia klubo vadovus paskubėti.

Anglijoje žaidėjų perėjimo langas užsidarys prieš prasidedant naujam sezonui, tad klubai turi galimybę papildyti savo komandas iki rugpjūčio 8 dienos vakaro.

„Manchester United“ jau kurį laiką yra siejami su „Leicester City“ gynėju Harry Maguire‘u, už kurį gali būti sumokėta gynėjui rekordinė 90 mln. eurų suma. Visgi kai kurių šaltinių teigimu už jį dar nebuvo pateiktas joks konkretus pasiūlymas.

„Sky Sports“ teigia, kad O.G.Solskjaeras nekantrauja sustiprinti savo gynėjų grandį, kuri ankstesniais sezonais šioje komandoje buvo probleminė vieta, ir šiuo metu spaudžia klubo vadovus ir Edą Woodwardą, kuris yra atsakingas už naujų žaidėjų priviliojimą, kuo greičiau įsigyti H.Maguire‘ą.

E.Woodwardas nusprendė nekeliauti kartu su „Manchester United“ į Azijoje vykstančią treniruočių stovyklą, jog galėtų susikoncentruoti į derybas su potencialiais naujokais, tad dabar tik nuo jo priklauso, ar pasiūlymas už aukštai vertinamą gynėją bus pateiktas.

Manoma, kad pats H.Maguire‘as neprieštarautų likti „Leicester City“ gretose, tačiau taip pat domisi ir persikėlimu į aukštesnio lygio komandą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.