Deividas Margevičius | Vytauto Dranginio nuotr.

Deividas Margevičius | Vytauto Dranginio nuotr.

 Penktadienį Pietų Korėjoje tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas olimpiniame (50 m ilgio) baseine, kuriame Deividui Margevičiui pavyko pagerinti Lietuvos rekordą.

100 metrų peteliške rungtyje D.Margevičius distanciją įveikė per 52,55 sek. Ir pagerino nuo 2009 metų Vytautui Janušaičiui priklausiusį rezultatą (52,76 sek.). Visgi tokio laiko nepakako, kad D.Margevičius prasibrautų į pusfinalį – lietuvis užėmė 18-ą poziciją ir nuo 16-osios vietos atsiliko 0,11 sek.

Geriausiai atrankoje sekėsi amerikiečiui Caelevui Dresselui (50,28 sek.), antras liko vengras Kristofas Milakas (51,42 sek.), o trečias – rusas Andrejus Minakovas (51,54 sek.).


200 metrų nugara rungtyje Ugnė Mažutaitytė finišavo per 2 min. 14,46 sek. ir tarp 42 plaukikių užėmė 29-ą vietą.

Atranką laimėjo amerikietė Regan Smith (2:06,01 sek.), antra liko vengrė Katinka Hosszu (2:08,34 sek.), o trečia – italė Margherita Panziera (2:08,51 sek.).


50 metrų laisvu stiliumi rungtyje į pusfinalį nepavyko prasibrauti Simonui Biliui, kuris distanciją įveikė per 22,33 sek. ir pasidalino 21-23 vietas. Lietuvis buvo arti geriausio šių metų rezultato (22,32 sek.), tačiau labai toli nuo geriausio asmeninio rezultato (2018 metais – 21,7 sek.).

Šios rungties atranką laimėjo amerikietis Caelebas Dresselas (21,49), antras liko britas Benjaminas Proudas (21,69), o trečias – rusas Vladimiras Morozovas (21,70 sek.).

Šiame pasaulio čempionate šeštadienį Kotryna Teterevkova dar plauks 50 m krūtine atrankoje, tuo tarpu sekmadienį vyrai jėgas išmėgins 4 po 100 metrų kombinuotoje rungtyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-08 „Chimki“ 21:00 „AX Armani“
12-10 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Olympiacos“
12-10 ALBA 21:00 „Fenerbahče“
12-10 „Real“ 22:00 „Zenit“
12-10 „Valencia“ 22:00 „Anadolu Efes“
12-10 „Baskonia“ 22:00 „Maccabi“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United
Sek 12-06 West Bromwich … 14 : 00 Crystal Palace
Sek 12-06 Sheffield United 16 : 15 Leicester City
Sek 12-06 Tottenham Hotspur 18 : 30 Arsenal
Sek 12-06 Liverpool 21 : 15 Wolverhampton …