Oleksandras Usykas prieš Tony Bellew | Scanpix nuotr.

Oleksandras Usykas prieš Tony Bellew | Scanpix nuotr.

 32-ejų metų Ukrainos bokso žvaigždė Oleksandras Usykas prieš maždaug metus įsirašė į istoriją, kai susirinko visus keturis pagrindinius pasaulio čempiono diržus pirmojo sunkaus svorio kategorijoje.

Pernai lapkritį O.Usykas apgynė visus savo diržus, kai nokautavo garsų britą Tony Bellew ir tuomet pranešė, kad palieka šią svorio kategoriją ir keliasi į sunkiasvorių boksą. O.Usyko debiuto šioje kategorijoje laukta 2019 m. pavasarį, bet ukrainietį sustabdė trauma. Kovą su Carlosu Takamu teko nukelti, o jos dabar laukiama rudenį.

„Kalbėjomės su Eddie Hearnu dėl šios kovos. Ji gali įvykti ir rugsėjį, bet spalio mėnuo yra realesnis variantas. Kalbamės apie tai, kad kova turėtų vykti JAV. Varžovas greičiausiai bus Takamas, bet dar nieko nėra oficialaus“, - teigė O.Usykas.

Ukrainietis taip pat pridėjo, kad kova rudenį jam bus reikalinga kaip apšilimas prieš rimčiausius iššūkius sunkiasvorių bokse: „Noriu kovų su Anthony Joshua, Deontay Wilderiu ir Tysonu Fury. Per kitus 12 mėnesių. Su Joshua norėčiau kautis „Wembley“ stadione. Manau, kad jis man būtų kur kas rimtesnis varžovas nei Ruizas. Aš noriu būti geriausias, todėl turiu kovoti su geriausiais. Jei rinkčiausi eilinius varžovus, tai būčiau niekuo neišsiskiriantis sunkiasvoris.“

Londono olimpinis čempionas O.Usykas profesionalų bokso ringe yra laimėjęs visas 16 kovų ir nokautavęs 12 varžovų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.