Moise'as Keanas | „Twitter“ nuotr.

Moise'as Keanas | „Twitter“ nuotr.

Šią vasarą Turino „Juventus“ vadovai žaidėjų rinkoje sukasi kaip vijurkai. Italijos čempionai galingai sustiprino savo sudėtį, o dabar planuoja parduoti kelis futbolininkus.

„Juventus“ pasikvietė jau septynis naujus futbolininkus. Įdomu tai, kad trys iš jų jiems nekainavo nė cento: į komandą sugrįžęs Gianluigi Buffonas, Aaronas Ramsey bei Adrienas Rabiotas. Visi jie persikėlė į Turiną pasibaigus kontraktams su ankstesnėmis komandomis.

Tačiau už likusius keturis futbolininkus „Juventus“ sumokėjo 151,5 mln. eurų. Didžiausia šios sumos dalis atiteko Amsterdamo „Ajax“, iš kurių italai įsigijo gynėją Matthijsą De Ligtą. Už jį sumokėta 85,5 mln. eurų. Dar 26 mln. kainavo Cristianas Romero, 22 mln. – Luca Pellegrini bei 18 mln. sumokėta už Merihą Demiralį.

Tiesa, „Juventus“ ne tik leido, bet ir uždirbo pinigus. Šiuo metu jau yra parduoti devyni žaidėjai, už kurių perėjimus italai susirinko 109 mln. eurų.

Visgi „Juventus“ planuoja parduoti dar keturis futbolininkus, jog išlygintų balansą savo biudžete, o tarp kandidatų, galinčių palikti komandą, yra minimi Blaise‘as Matuidi, Mattia Perinas, Moise Keanas bei Sami Khedira.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų