Lietuva
Ilgoji pertrauka
42
:
47
Atsinaujins po sek
Čekija
Andersonas Silva | Scanpix nuotr.

Andersonas Silva | Scanpix nuotr.

 44-erių metų Andersonas Silva yra vienas geriausių visų laikų MMA kovotojų, kuris ilgus metus buvo UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas, o savo karjerą tęsia iki šių dienų.

Ilgą laiką JAV kovojantis ir gyvenantis A.Silva bene 10 metų siekė gauti šios šalies pilietybę. Antradienį jo svajonė galiausiai išsipildė. A.Silva kartu su dar 8000 naujųjų amerikiečių davė priesaiką ir mojavo JAV vėliavomis. A.Silva buvo vienas iš nedaugelio brazilų, dalyvavusių toje ceremonijoje. Daugiausiai žmonių buvo kilę iš Meksikos, Filipinų ir Kinijos.

„Esu labai laimingas. Tai didingas momentas man ir mano šeimai. JAV man davė labai daug. Dabar laikas kažką ir man atiduoti šiai šaliai. Turiu šeimą ir Brazilijoje. Ten gyvena mano mama ir broliai, bet čia gyvenu aš, čia gyvena mano vaikai. Manau, kad dabar JAV yra mano šalis“, - sakė A.Silva.

Kartu su A.Silva į ceremoniją atvyko jo žmona Dayane ir trys vaikai. Jie vis dar stengiasi gauti JAV pilietybes.

A.Silva iki šiol MMA narve laimėjo 34 kovas, patyrė 10 pralaimėjimų ir prarado vieną pergalę dėl dopingo vartojimo. Jis vis dar turi kontraktą su UFC, bet neaišku, kada įvyks kita jo kova.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City