Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Naujasis „Manchester United“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeras praėjusiame sezone žadėjo vasarinius pokyčius jo komandoje ir panašu, kad tokie pokyčiai artėja.

Italijos sporto dienraštis „Gazzetta dello Sport“ praneša, kad Romos „Lazio“ saugas Sergejus Milinkovičius-Savičius yra labai arti persikėlimo į Angliją ir sutarties su „Manchester United“ pasirašymo.

Skelbiama, kad abu klubai pasiekė žodinį susitarimą dėl serbo persikėlimo į „Old Trafford“ stadioną. Jo kaina turėtų siekti 75 mln. eurų, dar 5 mln. gali būti išmokėti priedų sistema.

„Gazzetta dello Sport“ rašo, kad S.Milinkovičiaus-Savičiaus situacija smarkiai pagerėjo per paskutines 48 valandas, kuomet futbolininkas sulaukė „Lazio“ savininkų leidimo palikti komandą ir persikelti į kitą. 

Manoma, kad S.Milinkovičius-Savičius turėtų pasirašyti penkerių metų sutartį su „raudonaisiais velniais“, pagal kurią kas sezoną turėtų uždirbti po 6-7 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.