Deontay Wilderis ir Andy Ruizas | Youtube.com nuotr.

Deontay Wilderis ir Andy Ruizas | Youtube.com nuotr.

 Bokso pasaulis jau seniai neturėjo „neginčijamo“ pasaulio čempiono, kuris savo rankose laikytų visų 4 pagrindinių organizacijų (WBA, WBC, WBO ir IBF) diržus.

Pastaruoju metu ilgą laiką tam trukdė Anthony Joshua ir Deontay Wilderio atstovų nesutarimai. Visgi, britas savo visus diržus neseniai prarado ir potencialiose derybose atsirado naujas vardas – Andy Ruizas. Jo galimybės susikauti su D.Wilderiu vertinamos kur kas geriau, bet prieš tai jam dar reikia pakartoti sensaciją ir antrą kartą įveikti A.Joshua.

„Vis dar deramės su Joshua atstovais. Jie stengiasi mus įkalbėti kovoti Didžiojoje Britanijoje. Mes labiau norėtume kautis Niujorke. Čia aš tikrai jausčiausi komfortabiliau“, - aiškino A.Ruizas.

Tuomet D.Wilderis buvo paklaustas apie potencialią kovą dėl visų 4 diržų: „Čempionų diržai sunkiasvorių kategorijoje jau seniai išsimėtę. Nuo pat Lennoxo Lewiso mes neturėjome neginčijamo ir nenugalėto pasaulio čempiono. Kova dėl visų 4 diržų skamba tikrai gražiai. Džiaugiuosi, kad dabar bokso pasaulyje atsirado naujas veidas. Turėjome čia tris drakonus, o dabar prie jų prisijungė ir Andy, kuriuo niekas netikėjo. Tu atėjai ir pakeitei situaciją sunkiasvorių kategorijoje. Aš laimingas dėl to.“

A.Ruizas tuomet tik nusišypsojo ir pasveikino idėją kautis dėl visų 4 diržų: „Žinoma, aš ir jis priklausome tai pačiai komandai, todėl man tereikia sutvarkyti reikalus su Anthony Joshua. Turiu jį dar kartą nugalėti ir tuomet galėsime kalbėti apie kitą kovą.“

D.Wilderiui šiuo metu priklauso WBC diržas, o A.Ruizui – WBA (Super), IBF ir WBO. Amerikietis rudenį žada kautis su Luisu Ortizu, o 2020 m. vasarį – su Tysonu Fury. A.Ruizo revanšo prieš A.Joshua laukiama 2019 m. lapkritį arba gruodį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.