Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Argentinos rinktinės kapitonui Lioneliui Messi pavyko pigiai išsisukti dėl savo veiksmų „Copa America“ turnyre, kuriame jis apkaltino teisėjus ir turnyro organizatorius korupcija.

L.Messi sunkiai susitaikė su pralaimėjimu pusfinalyje prieš Brazilijos rinktinę ir po šių rungtynių išsiliejo ant teisėjų, kurie, pasak argentiniečio, priėmė palankius sprendimus turnyro šeimininkams. Jis taip pat apkaltino ir Pietų Amerikos futbolo konfederaciją (COMNEBOL) korupcija.

Mažajame finale L.Messi buvo parodyta raudona kortelė, o pats futbolininkas nusprendė net ir po pergalės nelipti ant apdovanojimų pakylos atsiimti bronzos medalio. Ir po šių rungtynių jis vėl viešai kalbėjo apie korupciją.

Nepaisant to, kad jis nepateikė jokių svarių įrodymų ir tokius jo žodžius galima traktuoti kaip šmeižtą be pagrindo, L.Messi lengvai išsisuko.

Dėl savo išsakytų žodžių jis turės sumokėti juokingai mažą 1500 JAV dolerių baudą, o dėl rungtynėse su Čile parodytos raudonos kortelės jis turės praleisti vienerias rungtynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.