Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

  Birželio pradžioje Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų, kurioje 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO čempiono titulus prieš 29-erių metų meksikietiškų šaknų turintį amerikietį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą. A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus.

Iškarto po kovos buvo aktyvuota kontrakte numatyta revanšo galimybė, tačiau jau ilgą laiką šalys nesutaria dėl būsimos kovos vietos.

A.Joshua vadybininkas Eddie Hearnas atskleidė, kad šiuo metu dėl šios kovos pirmauja Kardifo (Velsas) mieste esantis „Principality“ stadionas, kuris gali sutalpinti 80 tūkst. sirgalių, o jų dvikova įvyktų gruodžio 14-ą dieną.

Antras iš variantų yra sugrįžti į „Madison Square Garden“ areną ir kovą ten surengti lapkričio 29-ą dieną.

„Principality“ stadionas vilioja ir tuo, kad jis gali ne tik sutalpinti daug sirgalių, bet turi ir stogą, o tai galėtų pagelbėti dėl britiškos žiemos.

Pats A.Joshua yra išreiškęs norą kovoti „Madison Square Garden“ arenoje bei pamėginti iškovoti pirmą pergalę už Didžiosios Britanijos ribų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

ub1s
2019-07-24 00:50:06
Noretus, kad AJ ištaisytų klaidas MSQ ,bet jei kova vyktų Cardife, būtų daug patogiau laiko atžvilgiu.
Atsakyti