„Kauno Žalgiris“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Danas Rapšys | Scanpix nuotr.

Danas Rapšys | Scanpix nuotr.

 Pietų Korėjoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate olimpiniame (50 m ilgio) baseine antradienį pirmąjį medalį Lietuvai mėgino iškovoti Danas Rapšys.

Lietuvis vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale finišavo pirmas, bet buvo diskvalifikuotas dėl per ankstyvo starto. D.Rapšys stabiliai plaukė visą distanciją ir likus 50 m jau buvo antras. Tuomet lietuvis įjungė aukščiausią pavarą, finišavo per 1 min. 44.69 sek., pasiekė Lietuvos rekordą ir geriausią sezono rezultatą pasaulyje bei aplenkė Kinijos žvaigždę Yangą Suną. D.Rapšys jau džiaugėsi auksu, bet praėjus vos 2 min. teisėjai paskelbė savo verdiktą, kad D.Rapšys startavo per anksti. Lietuvio laikas buvo anuliuotas ir jis liko neklasifikuotas. Vėliau paskelbta, kad D.Rapšys šiek tiek sujudėjo prieš startą ir už tai sulaukė diskvalifikacijos.

D.Rapšys po plaukimo trumpai bendravo su LRT žurnalistais. Lietuvis patikino, kad yra priblokštas teisėjų sprendimo.

„Neįsivaizduoju... Nežinau, kas nutiko. Galėjo kažkas nutikti tik starte, bet neįsivaizduoju, ką ten tokio padariau. Bus įdomu pamatyti. Nežinau, ką pasakyti. Atrodo ir laiką pasiekiau gerą, bet yra kaip yra. Jaučiausi gerai, laikas buvo super, bet ką padarysi“, - kalbėjo D.Rapšys.

Danas Rapšys – diskvalifikuotas po pergalės

Posted by LRT on Tuesday, July 23, 2019

LRT pranešė, kad D.Rapšys pateikė oficialų protestą teisėjams. Jie turėjo išnagrinėti epizodą per 30 min. nuo protesto pateikimo. Galiausiai pranešta, kad protestas atmestas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų