„Sūduvos“ treniruotė San Marine | Sauliaus Čirbos nuotr.

„Sūduvos“ treniruotė San Marine | Sauliaus Čirbos nuotr.

Iš UEFA Čempionų lygos atrankos pasitraukusi Marijampolės „Sūduva“ tęsia savo žygį Europos lygos atrankoje ir antradienį vakare susitiks su San Marino „Tre Penne“ ekipa.

Nors ši nykštukinės šalies ekipa atrodo kaip lengvas grobis ir tiesioginis bilietas į trečiąjį atrankos etapą, „Sūduvos“ strategas Vladimiras Čeburinas nenuvertina jam tekusių varžovų ir teigia, kad jie gali įkąsti, todėl reikės būti budriems ir iš visų jėgų kovoti.

„Suprantame, kad silpnų varžovų nebūna nei Čempionų lygoje, nei Europos lygoje. Tai, kad komanda yra iš mažos šalies, nereiškia, kad ji nežais“, – sakė V. Čeburinas. 

„Reikės atiduoti visas jėgas, kad pasiektume teigiamą rezultatą. Mūsų nusiteikimas geras, kiekvienas nori patekti į sudėtį, žaisti ir siekti rezultato. Šiandien pažiūrėsime, kaip seksis“, – tęsė „Sūduvos“ strategas. 

„Viskas čia yra puiku, tik tvankoka. Visgi, dabar vasara, tad tai yra normalu“, – apie sąlygas San Marine užsiminė treneris iš Kazachstano. „Be abejo, šį tą ruošėmės šioms rungtynėms. Juo labiau, kad apie varžovus turėjome labai mažai informacijos, ką tik pasikeitė net 10 ar 11 žaidėjų. Daugiau dėmesio skiriame savo žaidimui, tačiau stengiamės atsižvelgti ir į varžovų stiprybes“, – užbaigė V. Čeburinas.

Pirmoji „Sūduvos“ akistata su „Tre Penne“ įvyks antradienį, 21:30 val. Lietuvos laiku. Rungtynės vyks San Marine, o jų tiesioginę eigą galėsite sekti Sportas.lt portale.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.