Manny Pacquiao ir Keitho Thurmano kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Manny Pacquiao ir Keitho Thurmano kovos akimirka | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) kovoje dėl WBA (Super) pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo legendinis 40-metis boksininkas iš Filipinų Manny Pacquiao skirtingų teisėjų sprendimu (115-112, 115-112 ir 113-114) privertė pirmą pralaimėjimą karjeroje patirti 30-metį amerikietį Keithą Thurmaną.

ESPN pranešė, kad M.Pacquiao už šią kovą uždirbo mažiausiai 10 mln. JAV dolerių. Visgi, ši suma dar išaugs, kai bus suskaičiuoti „pay-per-view“ platformos pardavimai. K.Thurmano garantuotas uždarbis buvo keturgubai mažesnis – 2,5 mln. JAV dolerių.

„Aš žinau, kad esu tikrasis čempionas ir visada juo buvau. Dar sugrįšiu į šio sporto viršūnę, nesiruošiu niekur pradingti. Reikia sugebėti pakilti po nokdaunų ir sugrįžti su dar didesne jėga. Tai daro tikrieji čempionai. Kova su Manny buvo labai atkakli. Jau sakiau, kad kovos, kuriose aš dalyvauju, būna labai geros, todėl kovokite su manimi“, - kalbėjo K.Thurmanas.

M.Pacquiao po pergalės drąsino varžovą nenuleisti rankų: „Nebūk nusivylęs. Tu vis dar jaunas. Tavo kelionė čia tikrai nesibaigs.“

M.Pacquiao yra vienintelis boksininkas istorijoje, tapęs aštuonių skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu. Tiesa, nuo pat 2017 m. liepą patirto pralaimėjimo prieš Jeffą Horną filipinietis neturėjo nė vieno iš keturių pagrindinių diržų ir sekmadienį tai pakeitė. Filipinietis per karjerą yra laimėjęs 62 kovas (39 nokautais), pasiekęs 2 lygiąsias ir patyręs 7 pralaimėjimus.

K.Thurmano sąskaitoje – 29 pergalės (22 nokautais), 0 lygiųjų ir 1 pralaimėjimas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

kaka
2019-07-23 08:06:28
Ta pirma foto tai epinė :)
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga