Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ klubo vadovai ketina pradėti derybas su savo lyderiu Lioneliu Messi dėl naujo, ilgesnio laikotarpio kontrakto.

32-ejų L.Messi kontraktas su katalonais galioja dar dvejus metus, tačiau apsidrausti norinti „Barcelona“ planuoja jau dabar pradėti derybas dėl naujos sutarties ir taip išsaugoti argentinietį ilgesniam laikui.

2004-aisiais pirmąjį profesionalų kontraktą su „Barcelona“ pasirašęs L.Messi paskutinį kartą jį atnaujino 2017-ųjų lapkritį. Jeigu jis sutiks su nauju pasiūlymu, tai bus jau dešimtasis jo kontraktas su tuo pačiu klubu.

ESON praneša, kad „Barcelona“ prezidentas Josepas Maria Bartomeu ketina pats vadovauti deryboms su Jorge’u Messi, L.Messi tėvu ir agentu. Manoma, kad J.M.Bartomeu nori sudaryti tokią sutartį, pagal kurią argentinietis rungtyniautų Katalonijoje bent iki tuomet, kai jam sukaks 36-eri.

L.Messi jau dabar yra geriausiai apmokamas žaidėjas komandoje ir vienas geriausiai apmokamų futbolininkų pasaulyje, todėl ketiniu derybų aspektu turėtų tapti ne finansinis uždarbis, o konkurencingos sudėties, kuri galėtų kovoti dėl UEFA Čempionų lygos trofėjaus, sudarymas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.