Davidas De Gea | Scanpix nuotr.

Davidas De Gea | Scanpix nuotr.

Ilgametis „Manchester United“ vartininkas Davidas De Gea turėtų greitu metu pasirašyti naują kontraktą, tačiau jis siekia ne tik ilgesnės sutarties su klubu, bet ir nori tapti šios komandos kapitonu.

ESPN bei „Sky Sports“ jau pranešė, kad D.De Gea artėja prie susitarimo su „Manchester United“, pagal kurį jis taptų geriausiai apmokamu vartininku pasaulyje. D.De Gea turėtų pasirašyti šešerių metų kontraktą, pagal kurį per sezoną uždirbtų po 20,3 mln. eurų. Tokiu atveju ispanas Mančesteryje rungtyniautų iki 34-erių.

Kadangi „Manchester United“ ekipą paliko prieš tai kapitono pareigas ėjęs Antonio Valencia, komandos treneriui Ole Gunnarui Solskjaerui reikės surasti naują kapitoną. Juo tapti norėtų būtent D.De Gea.

„Buvau kapitonu keliose rungtynėse. Žinoma, kad nuostabu būti tokios komandos kapitonu ir vilkėti raištį. Būčiau labai, labai laimingas, jeigu tapčiau kapitonu.

Man tai bus devintas sezonas, todėl dabar jau jaučiuosi esantis labiau patyręs žaidėjas. Turiu tai parodyti aikštėje ir padėti jaunesniems žaidėjams suprasti, ką reiškia „Manchester United“, kadangi tai yra labai svarbu. Mes turime labai patobulėti ir kovoti dėl trofėjų“, - teigia D. De Gea.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.