Lietuvos rinktinės krepšininkai renkasi į stovyklą Palangoje | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinės krepšininkai renkasi į stovyklą Palangoje | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Mantas Kalnietis pirmą kartą karjeroje į Lietuvos rinktinę atvyko neturėdamas klubo.

Tačiau krepšininkas stovyklą pradeda geromis nuotaikomis ir pasiruošęs sunkiai dirbti.

„Visada pirmą dieną gera nuotaika, per metus visi bajerių prikaupę. Turėsime susirinkimą, aptarsime planus ir pradėsime dirbti, o ne juokauti.

Gerai paatostogavau. Sezonas buvo toks ilgas, bet pavyko pailsėti. Nieko ypatingo nenuveikiau. Tiesiog buvau pasiilgęs Kauno, todėl norėjau kuo daugiau laiko praleisti su šeima, draugais, kurių nemačiau ilgą laiką“, – sakė gynėjas.

Ar M.Kalnietį nustebino ASVEL sprendimas išsiskirti?

„Sunku pasakyti, nes sudėtinga nuspėti, kokią viziją turi komanda. Dar be ASVEL ir aš turiu kažkokių norų (juokiasi). Normalu tokiame biznyje, kad nesuradome bendrų taškų. Esu dėkingas klubo organizacijai, man malonu buvo ten žaisti ir reikia judėti pirmyn“, - kalbėjo atletas.

Krepšininkas teigė, kad iš „Žalgirio“ pasiūlymo nebuvo gavęs.

„Kaune svarbiausia buvo aplankyti draugus „Žalgirio“ arenoje. Ne pirmi metai, kad komanda komplektuojasi pagal savo aiškią viziją. Ir man pačiam nebūtų lengva įsipaišyti į griežtą Šaro sistemą. Absoliučiai nėra jokių problemų – aplankiau visus, gerai su visais pabuvau. Reikia atskirti dalykus, kas yra draugystės, o kas – darbas“, - sakė M.Kalnietis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mankind
2019-07-22 22:06:24
Padetu komandai bet nebutu primas smuikas, bet jaunimui manau is jo butu naudos.
Atsakyti
O
2019-07-22 21:25:09
kodèl Kalnieti matai save būtent Źalgiry?Kai jau karjeros saulèlydis pas visis kraujad pasidaro źalias.Neatsimena kaip dèl didesnių $ bègo iś jo.Kad jau lygis tavo netraukia norų.
Atsakyti