Dainius Adomaitis | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Dainius Adomaitis | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinės nariai pirmadienį pradeda rinktis Palangoje ir vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis jau vakare žada vesti įvadinę treniruotę.

„Viskas bus kaip visada – lauksime visų žaidėjų. Tikimės, kad visi susirinks laiku ir vakare galėsime pradėti nuo įvadinės treniruotės. Treniruočių grafikas yra įtemptas, jos yra įtemptos. Tiek stadione, tiek salėje. Tikimės gero oro ir nuotaika yra gera“, – įvadinį žodį tarė strategas.

D.Adomaitis teigė, kad Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis prie rinktinės prisijungs vėliau dėl NBA galiojančių taisyklių.

„Jie dirbs pagal individualią programą ir bus šalia komandos, o kai kurias treniruotes stebės. Bandysime maksimaliai išnaudoti laiką.

Yra labai aiški NBA nustatyta data – rugpjūčio 1-oji. Tik tada jie gali prisijungti prie rinktinės. Jie dirbs pagal individualų planą ir bus kažkur šalia“, - pasakojo treneris.

D.Adomaitis pasidžiaugė Jono Mačiulio atvykimu: „Pats Jonas parodė didelį norą dalyvauti ir įdėjo daug darbo, jog čia būtų. Taip pat ir medikai atliko fantastišką darbą“.

Specialistas taip pat sakė, kad jis vienas pirmųjų sužinojo apie Antano Kavaliausko sprendimą baigti karjerą.

„Žinojau apie sprendimą. Aš buvau vienas pirmųjų žmonių, kuris tai sužinojo. Jo buvo noras, jog viskas liktų paslaptyje. Tas pokalbis ir liko tarp mūsų“, - sakė treneris.

Lietuvos rinktinės priekinė linija dabar bus žemesnė.

„Faktas, kad turėsime daugiau tų lengvų „ketvirtų numerių“. Bandysime tai išnaudoti prieš varžovus. Nėra naujiena, kad Mačiulis yra vienas tų žaidėjų, kuris gali žaisti abejose pozicijose. Faktas, kad lengvojo krašto puolėjo pozicijoje yra didelė konkurencija“, - kalbėjo D.Adomaitis.

Treneris paaiškino, kodėl į stovyklą nepakvietė Artūro Milaknio.

„Dėl kiekvieno žaidėjo buvo daug diskusijų ir pasirinkimas buvo toks. Nenorėjome kviesti daug krepšininkų, kad būtų sudėtingas treniruočių procesas, kurių metu kažkas aiškinsis, kas pateks, o kas liks už borto.

Norime susitelkti ties pagrindiniais žaidėjais. Žinojome, kad su NBA žaidėjais negalėsime dirbti ir tai apsunkina procesą, bet atliksime kitą darbą su kitais krepšininkais“, - sakė treneris. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141