Andrei Arlovski | „Twitter“ nuotr.

Andrei Arlovski | „Twitter“ nuotr.

 Praėjusį savaitgalį San Antonijuje vykusiame „UFC on ESPN 4“ mišrių kovos menų renginyje pergalę iškovojo buvęs UFC sunkiasvorių čempionas 40-metis baltarusis Andrei Arlovski, kuris antrą kartą karjeroje įveikė 37-erių metų amerikietį Beną Rothwellą ir pagerino UFC sunkiasvorių diviziono rekordą.

Ši pergalė A.Arlovski jau buvo 17-oji UFC sunkiasvorių divizione ir jis pagal šį rodiklį aplenkė iki šiol pirmavusį Franką Mirą.

Kalbėdamas po kovos, A.Arlovski buvo gana emocionalus, šluostėsi ašaras kalbėdamas apie pažadą sūnui laimėti šią kovą, o galiausiai pratrūko ir prakalbo apie kritikus.

„Dar kartą sakau visiems užčiaupti savo burnas kalbant apie mano „stiklinį smakrą“, užsikruškite, pederastai“, – sakė A.Arlovski. „Tai tiek. Aš įrodžiau, kad visi suknistai klydo“.

Kitą dieną A.Arlovski nusprendė atsiprašyti už savo homofobišką pasisakymą.

„Atsiprašau visų, kuriuos palietė mano blogas žodžių pasirinkimas. Nenorėjau išskirti jokios grupės žmonių. Labai atsiprašau ir daugiau nevartosiu tokio tipo žodžių ateityje“, – kalbėjo A.Arlovski.

Tai ne pirmas kartas, kai UFC kovotojai pavartoja homofobišką pasisakymą, o vėliau dėl to atsiprašinėja.

2017 metų spalį Conoras McGregoras į kamerą pasakė lygiai tokį patį terminą, kai kalbėjo apie draugo Artemo Lobovo pralaimėjimą „UFC Fight Night 118“ turnyre, o po savaitės viešai atsiprašė. Po mėnesio, 2017 metų rugsėjį, Fabricio Werdumas sukonfliktavo su Tony Fergusonu ir taip pat pavartojo tokį patį žodį. Buvęs čempionas vėliau atsiprašė ir teigė, kad jis nėra homofobas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.