Jamesas Rodriguezas | Scanpix nuotr.

Jamesas Rodriguezas | Scanpix nuotr.

Vyriausiasis „Napoli“ treneris Carlo Ancelotti atskleidė, kad jo klubas vis dar veda derybas dėl Madrido „Real“ priklausančio Jameso Rodriguezo.

Dvejus metus Vokietijoje nuomos pagrindais praleidęs kolumbietis šią vasarą sugrįžo į Madridą, tačiau čia neturėtų užsilikti. Ispanijos spaudos teigimu, jam jau yra ieškomas naujas klubas, kuriame jis galėtų tęsti savo karjerą.

Anksčiau su J.Rodriguezu buvo siejamas kitas Madrido klubas – „Atletico“, tačiau jo vadovai patvirtino, kad saugas šioje komandoje nerungtyniaus.

Iki šiol realiausiais kandidatais prisivilioti J.Rodriguezą yra laikomi „Napoli“, o šios ekipos treneris C.Ancelotti patvirtino, kad klubo vadovai toliau veda derybas dėl jo galimo atvykimo į Italiją.

„Nieko nežinau apie jokį susitarimą su „Atletico“. Mes vis dar kalbamės su Jamesu, aš šį žaidėją tikrai labai mėgstu. Esu prie jo prisirišęs, labai jį vertinu ir manau, kad jis smarkiai patobulintų mūsų komandą.

Jam nereikia iš naujo apie save priminti, jis yra puikus futbolininkas. Bet jis nėra vienintelis futbolininkas, su kuriuo vedame derybas. Mes vertiname daugelį žaidėjų“, - atskleidė C.Ancelotti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.