Leroy'us Sane | Scanpix nuotr.

Leroy'us Sane | Scanpix nuotr.

Daugkartiniai Vokietijos čempionai Miuncheno „Bayern“ neketina pasiduoti kovoje dėl „Manchester City“ krašto puolėjo Leroy‘aus Sane, o bavarų vadovas Karlas Heinzas Rummenigge nusprendė skaudžiai kirsti Pepui Guardiolai, kuris griežtai pasisakė dėl savo futbolininko ateities.

Šią vasarą Miuncheno ekipa atsisveikino su ilgamečiais žaidėjais Franku Ribery ir Arjenu Robbenu, tad dabar ieško žmogaus, kuris galėtų juos pakeisti. Šiuo metu jų taikiklyje yra atsidūręs būtent L.Sane.

Tačiau „Manchester City“ vairininkas P.Guardiola suskubo nuraminti gandus dėl jo galimo sugrįžimo į Vokietiją.

„Bavarai jau ilgą laiką kalba apie savo susidomėjimą Leroy‘umi, tačiau jis yra mūsų žaidėjas ir tikiuosi, kad jis tokiu liks kitą ir dar kitą bei dar kitą sezoną“, - griežtai pareiškė P.Guardiola.

Tačiau tokios jo žodžius išgirdęs K.H.Rummenigge nesutriko ir pareiškė, kad šiam strategui nederėtų taip greitai „nurašyti“ galimybės, jog L.Sane kitą sezoną rungtyniaus ne Mančesteryje, o Bavarijoje.

„Galbūt jis nežino visko, kas vyksta jo kieme. Neturiu nė menkiausios idėjos. Palaukime ir viską pamatysime. Jeigu turėsime ką paskelbti, taip ir padarysime, kol kas niekas dar nėra taip toli pažengę“, - teigia „Bayern“ vadovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.