Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Jeigu Garethas Bale‘as anksčiau nesijautė besąlygiškai laukiamas Madrido „Real“ gretose, po paskutinių klubo trenerio Zinedino Zidano komentarų supyko ne tik jis, bet ir jo agentas Jonathanas Barnettas, kuris griežia dantį ant stratego dėl jo netaktiškumo ir nedėkingumo.

Z.Zidanas atskleidė, jog G.Bale‘as nebuvo įtrauktas į sudėtį Tarptautinės Čempionų taurės rungtynėms su Miuncheno „Bayern“, nes Velso futbolininkas jau artimiausiu metu paliks „Karališkojo“ klubo gretas.

„G.Bale‘as nežaidė su „Bayern“, nes jis yra arti persikėlimo į kitą klubą. Tikimės, jog jis greitai išvyks, tai bus geriausia išeitis visiems. Šiuo metu dirbame ties sandoriu su nauja komanda.

Neturiu nieko asmeniško prieš jį, tačiau kartais kai kurie dalykai turi būti padaromi, turiu priimti sprendimus, turime keistis. Šis išvykimas yra trenerio ir žaidėjo sprendimas, kuris žino situaciją. Ji pasikeis per 24 ar 48 valandas, o tai bus gerai visiems“,- atskleidė Z.Zidanas.

Tačiau tokie atviri stratego pasvarstymai supykdė futbolininko agentą, kuris nusprendė „atsišaukti“ ir pareiškė, kad Z.Zidanas yra nedėkingas.

„Z.Zidanas neturi jokios gėdos taip kalbėdamas apie žaidėją, kuris padarė tiek daug dėl šio klubo. Jeigu ir kada G.Bale‘as pereis į kitą klubą, bus dėl to, kad tai yra geriausia jam, o ne dėl to, jog to nori Z.Zidanas“, - kalbėdamas su žurnalistais teigė J.Barnettas.

Z.Zidanas jau nuo savo sugrįžimo nori atsikratyti daug kainuojančiu valu, tačiau iki šiol G.Bale‘as ir jo agentas tvirtino, jog jie ketina likti Madride ir gerbti dar trejus metus galiosiantį kontraktą. Nepaisant tokių žodžių, pastaruoju metu G.Bale‘as yra siejamas su persikėlimu į Kiniją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.