Maurizio Sarri  | Scanpix nuotr.

Maurizio Sarri | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ vyriausiasis treneris Maurizio Sarri tikisi, jog prieš artėjantį sezoną Italijos čempionai savo gretas papildys dar būriu naujokų.

„Nenoriu per daug užsiimti rinkos reikalais. Manau, kad tai yra sąžininga, nes ją stebiu mažiau nei tie žmonės, kurie tuo rūpinasi. Galbūt yra lygų ir žaidėjų, kurių nežinau. Geriau yra leisti tvarkyti šiuos reikalus tiems, kurie tam vadovauja.

Turime labai daug žaidėjų vienose pozicijose, tačiau mažiau kitose. Visgi šiuo metu kalbame apie tokią situaciją, kai turiu net septynis traumuotus žaidėjus ir penkis, kurie dar nesugrįžo atstovaudami nacionalinėms komandoms.

Manau, kad klubas iki žaidėjų perėjimo lango užsidarymo imsis veiksmų dėl naujokų, tačiau taip pat turime pasirūpinti ir tuo, kas išvyks. Turime tiek daug žaidėjų, jog turėsime dviejų ar trijų neįtraukti į Čempionų lygos sudėtį, todėl turime kažką daryti“,- kalbėjo M.Sarri.

Italijos čempionai šią vasarą įsigijo Matthijsą De Ligtą, Aaroną Ramsey, Adrieną Rabiotą, Lucą Pellegrini, Merihą Demiralį ir namo sugrįžusį Gianluigį Buffoną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.