Neymaras  | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ sporto direktorius Leonardo tikina, jog Prancūzijos čempionai vis dar nesulaukė jokio konkretaus pasiūlymo už Neymarą.

„Jei atvirai, tai situacija per savaitę nepasikeitė. Vis dar nesulaukėme jokio konkretaus pasiūlymo už Neymarą, jis yra su mumis, PSG ekipos žaidėjas.

Kartoju dar kartą, nėra jokio konkretaus pasiūlymo. Tokia situacija yra jau dešimt dienų“,- atskleidė Leonardo.

Tuo tarpu PSG klubo vyriausiasis treneris Thomasas Tuchelis atsisakė kalbėti apie Brazilijos žvaigždės ateitį.

„Situacija tarp manęs ir Neymaro yra aiški, dabar viską turi išspręsti jis ir klubas. Šiuo metu jis yra mūsų komandos dalis ir prisijungs prie treniruočių“,- kalbėjo T.Tuchelis.

Neymaras vykusiose draugiškose rungtynėse su Kataro futbolininkais susižeidė dešinės kojos raiščius ir dėl to buvo priverstas praleisti Brazilijoje vykusį „Copa America“ turnyrą. Pats puolėjas neseniai patvirtino, jog jaučiasi beveik 100 procentų sugrįžęs į rikiuotę.

Kiek anksčiau Brazilijos žvaigždė atsisakė prisijungti prie naujam sezonui pasiruošimą pradėjusios PSG ekipos ir už tai klubas nubaudė futbolininką atimdamas už gerą elgesį skiriamą priedą, kurio suma siekia 375 tūkst. eurų. Neymaras pastaruoju metu yra intensyviai siejamas su galimybe sugrįžti rungtyniauti į „Barceloną“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

zakis
2019-07-21 21:42:24
barsai jis visiskai nereikalingas
Atsakyti