„UFC on ESPN 4“ mišrių kovos menų renginys | Organizatorių nuotr.

„UFC on ESPN 4“ mišrių kovos menų renginys | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį San Antonijuje esančioje „AT&T“ arenoje vyko „UFC on ESPN 4“ mišrių kovos menų renginys, kuriame žiūrovai išvydo 27-erių metų brito Leono Edwardso dominavimą.

Pagrindinėje vakaro dvikovoje L.Edwardsas vieningu teisėjų sprendimu 50-45, 49-46, 49-6 nugalėjo 34-erių metų buvusį UFC lengvo svorio kategorijos čempioną  brazilą Rafaelį dos Anjos bei įtvirtino savo vardą tarp geriausių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų.

L.Edwardsui tai buvo jau aštuntoji pergalė iš eilės ir 10 per pastarąsias 11 dvikovų.

Po laimėjimo L.Edwardsas į kovą iškvietė Jorge Masvidalį, su kuriuo jis turėjo konfrontaciją šių metų UFC turnyro Londone užkulisiuose.

„Mano aštuonių pergalių serija yra viena iš didžiausių šiame divizione. Čia taip pat yra sukčius, kurio vardas J.Masvidalis. Padarykime tą kovą“, – sakė L.Edwardsas.

L.Edwardso aštuonių pergalių serija yra antra ilgiausia šiame divizione ir jį lenkia tik čempionas Kamaru Usmanas, kuris yra vienintelis, įveikęs L.Edwardsą per pastarųjų 11 kovų.

R.dos Anjos savo sąskaitoje turi 3 pralaimėjimus per 4 pastarąsias dvikovas.


Prieš šią kovą 36-erių metų amerikietis Waltas Harrisas per 12 sekundžių nokautavo buvusį treniruočių partnerį 42-ejų metų rusą Aleksejų Oleiniką.

Tai yra trečias greičiausias nokautas UFC sunkiasvorių kategorijoje.

W.Harrisui dabar yra neįveiktas jau keturiose kovose iš eilės, o į narvą jis žada sugrįžti jau rugsėjį „UFC 242“ turnyre Abu Dabyje arba „UFC on ESPN+ 16“ turnyre Vankuveryje.


Buvęs UFC sunkiasvorių čempionas 40-metis baltarusis Andrei Arlovski antrą kartą karjeroje įveikė 37-erių metų amerikietį Beną Rothwellą ir pagerino UFC sunkiasvorių diviziono rekordą.

Pirmą kartą šie kovotojai susitiko prieš 11 metų, kai „Affliction: Banned“ turnyre A.Arlovski trečiame raunde nokautavo B.Rothwellą.

Ši pergalė A.Arlovski jau buvo 17-oji UFC sunkiasvorių divizione ir jis pagal šį rodiklį aplenkė iki šiol pirmavusį Franką Mirą.

B.Rothwellas nėra laimėjęs jau trejus metus Visgi per juos jis kovėsi vos tris kartus ir pralaimėjo Juniorui dos Santosui, Blagoy Ivanovui bei A.Arlovski.

A.Arlovski tai yra pirmoji pergalė po trijų nesėkmių bei vienos kovos be nugalėtojo. Paskutinį kartą jis pergalę buvo šventęs 2018 metų kovą, kai įveikė Stefaną Struve‘ą, o vėliau pralaimėjo Tai Tuivasui, Shamilui Abdurakhimovui ir Augusto Sakai.

Viso net devynios pirmosios turnyro kovos baigėsi tik po teisėjų sprendimo ir pagerino iki tol buvusį aštuonių po teisėjo sprendimo pasibaigusių kovų iš eilės rekordą.

Visi turnyro rezultatai:

Leonas Edwardsas įveikė Rafaelį dos Anjosą vieningu teisėjų sprendimu (50-45, 50-45, 49-46)

Waltas Harrisas įveikė Aleksejų Oleiniką nokautu – Raundas 1, 0:12

Gregas Hardy įveikė Juaną Adamsą techniniu nokautu – Raundas 1, 0:45

Danas Hookeris įveikė Jamesą Vicką nokautu – Raundas 1, 2:33

Alexanderis Hernandezas įveikė Francisco Trinaldo vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 29-28)

Andrejus Arlovski įveikė Beną Rothwellą vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 30-27)

Alexas Caceresas įveikė Steveną Petersoną vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 29-28, 29-28)

Raquel Pennington įveikė Irene Aldana skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 28-29, 29-28)

Klidsonas Abreu įveikė Samą Alvey vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 29-28)

Jennifer Maia įveikė Roxanne Modafferi vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 30-27)

Ray Borgas įveikė Gabrielį Silvą vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)

Mario Bautista įveikė Jin Soo Soną vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 29-28)

Felipe'as Colaresas įveikė Domingo Pilarte'ą skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 28-29, 29-28)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

LKL 2019/2020

02-29 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Sintek-Dzūkija“
02-29 „Juventus“ 17:00 „Rytas“
02-29 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
03-01 „Šiauliai“ 17:00 „Nevėžis“
03-01 „CBet“ 17:00 „Žalgiris“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City
Šeš 02-29 Aston Villa 02 : 00 Sheffield United
Šeš 02-29 Brighton & Hov… 14 : 30 Crystal Palace
Šeš 02-29 West Ham United 17 : 00 Southampton
Šeš 02-29 Newcastle United 17 : 00 Burnley
Šeš 02-29 AFC Bournemouth 17 : 00 Chelsea
Šeš 02-29 Watford 19 : 30 Liverpool