Antoine'as Griezmannas | „Twitter“ nuotr.

Antoine'as Griezmannas | „Twitter“ nuotr.

Prieš savaitę oficialiai prie „Barcelonos“ prisijungęs Antoine‘as Griezmannas pripažino, jog sužinojęs apie įvykusį sandorį nesulaikė ašarų ir atskleidė, kad artėjančiame sezone Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse bus sunku sugrįžti žaisti į Madridą ir suremti ginklus su „Atletico" klubu.

- Koks jausmas būti „Barcelonos“ žaidėju?

- Labai geras. Jaučiau didelį stresą ir spaudimą, jog viskas pasibaigtų. Norėjau baigti atostogauti ir pradėti šį naują iššūkį. Visi komandos nariai mane labai šiltai sutiko: žaidėjai, treneriai, štabas, gydytojai. Šiuo metu mėgaujuosi šia akimirka. Tikėkimės, jog įgysiu pakankamai pasitikėjimo savimi, kad galėčiau pradėti kalbėti ir būti savimi.

- Kaip jautėtės, kai sužinojote, jog sandoris su „Barcelona" buvo baigtas?

- Gerai, paskambinau savo tėčiui ir verkiau iš laimės, kai sužinojau, jog sandoris buvo baigtas. Tuo metu buvau su savo draugais, žmona ir vaiku, tai buvo neįtikėtina akimirka.

- Kokio sutikimo tikitės sugrįžęs į Madridą artėjančiame sezone?

- Žinau, kad išgirsiu švilpimą, tačiau tai yra futbolo dalis. Jie mane labai mylėjo, kai kas nors palieka, tai skaudina. Taip nutiko ir su „Real Sociedad“ klubu. Pirmasis sugrįžimas nebuvo lengvas, tačiau šios abi komandos visada išliks mano širdyje, nes jos man tiek daug suteikė.

Priminsime, jog šis perėjimas neapsiėjo be dramų. Katalonai sumokėjo „Atletico“ 120 mln. siekiančią išpirką, kuri įsigaliojo nuo liepos 1-osios dienos, tačiau Madrido klubas pareiškė, jog „Barcelona“ ir A.Griezmannas pasiekė susitarimą dar kovo mėnesį, kai ši suma siekė beveik dvigubai daugiau – 200 mln. eurų, todėl žada dėl to imtis teisinių veiksmų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.