Seanas Longstaffas | Scanpix nuotr.

Seanas Longstaffas | Scanpix nuotr.

„Newcastle United“ saugas Seanas Longstaffas džiaugiasi patraukęs „Manchester United“ dėmesį, tačiau pripažino, jog šiuo metu yra susikoncentravęs į tai, kaip pasiruošti artėjančiam sezonui ir sužavėti naują strategą.

„Stengiuosi pasiruošti naujam sezonui, šiuo metu tik į tai esu sutelkęs savo dėmesį. Vis dar esu „Newcastle Utd“ žaidėjas. Noriu kaip įmanoma greičiau sugrįžti į aikštę, nekantriai laukiu, kada vėl galėsiu tai padaryti. Kiekvieną dieną vis progresuoju į priekį. Nekantriai laukiu, kada galėsiu žengti į aikštę ir sužavėti naują komandos trenerį.

Jei kas nors man būtų prieš metus pasakęs, kad atsidursiu tokioje pozicijoje, tikriausiai būčiau pasijuokęs iš to. Praėjusiais metais tokiu metu sprendžiau, ar persikelti rungtyniauti į žemesnę lygą, ar išvykti žaisti nuomos pagrindais. O po vos vienerių metų pamatai savo vardą siejamą su vienu didžiausių klubų pasaulyje. Man tai yra pozityvus ženklas. Tai suteikia dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Malonu, jog atkreipė į mane dėmesį, tačiau turiu atlikti savo darbą „Newcastle Utd“ komandoje.

Atvyksta į komandą naujas treneris, tai visiems yra nauja pradžia. Nuleidęs galvą ir toliau dirbu aikštėje. Visi žino, kad nesi reikalingas niekam, kai nesi tinkamai pasiruošęs fiziškai“,- kalbėjo S.Longstaffas.

S.Longstaffas patraukė Anglijos klubo stratego Ole Gunnaro Solskjaero dėmesį praėjusiame sezone, kai persikėlė rungtyniauti į pirmą „Newcastle Utd“ komandą. 21-erių metų futbolininkas iš viso sužaidė 13 rungtynių, 9 iš jų „Premier“ lygoje, tačiau kovo mėnesį patyrė kelio raiščių traumą ir visam likusiam sezonui iškrito iš rikiuotės.

Visgi „Newcastle Utd“ klubas nėra pasiryžęs lengvai paleisti S.Longstaffo. „Sky Sports“ praneša, kad „Man United“ už šį žaidėją turės pakloti daugiau nei 50 mln. svarų sterlingų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

futbolo pasaulis
2019-07-20 11:58:06
isprotejo, uz no name 50 citrinu.
Atsakyti