Velička | FIBA nuotr.

Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė Europos čempionato pasirodymą baigė ketvirtfinalio etape.

Donaldo Kairio auklėtiniai 78:94 pripažino turnyro šeimininkų Izraelio bendraamžių pranašumą.

Lukas Uleckas pralaimėjusiems pelnė 23 taškus, 18 surinko Vitalijus Kožys.

Izraelio komandai 17 taškų įmetė Razas Adamas.

Lietuvos rinktinė nesustabdė varžovų puolimo, kurie per pirmuosius du kėlinius įmetė 53 taškus, o po trijų kėlinių mūsiškiai jau turėjo 15 taškų deficitą.

Paskutiniame ketvirtyje lietuviai neatsitiesė ir vienu metu deficitas tapo 20 taškų.

Lietuviai šį vakarą pataikė tik 36 proc. dvitaškių ir padarė 21 klaidą.

Lietuva: Lukas Uleckas 23 (5/8 trit.), Vitalijus Kozys 18 (8 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 13, Arnas Velička 10 (0/7 dvit., 2/9 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Ernestas Jonkus 6, Ignas Sargiūnas 4.

Izraelis: Razas Adamas 17, Deni Avdija (10 atk. kam.) ir Eidanas Alberas po 16.

Gunner
2019-07-19 00:42:29
Tiek klaidų.. Ziauru buvo ziureti
egis
2019-07-18 22:43:27
Ne tiek mūsiškiai yra prastesni, kiek mūsiškius sutrikdė psichologiškai,tas žydų fanatikų spaudimas riksmais ir pačių Izraelio žaidėjų grubus žaidimas ir dar vaidyba, išsidirbinėjimai, o jau apie teisėjų objiektyvumą nėra ką ir kalbėt. Sėkmės lietuviam garbingai, pergalingai užbaigt čempionatą.