„Crvena Zvezdos“ ir „Sūduvos“ rungtynės | Sauliaus Čirbos nuotr.

„Crvena Zvezdos“ ir „Sūduvos“ rungtynės | Sauliaus Čirbos nuotr.

 Vėlų antradienio vakarą Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai aikštę paliko nuleistomis galvomis, mintyse galvodami ne tik apie tai, kad toliau teks žaisti ne Čempionų lygos, o Europos lygos atrankoje, bet ir vildamiesi, kad komandos gynėjo Vaido Slavicko būklė būtų optimistiška.

Tačiau „Sūduvos“ stovykloje optimizmo mažai. Klubas ankstų trečiadienio rytą patvirtino, kad V.Slavickas patyrė kraupią traumą – jam lūžo net du blauzdos kaulai. Tai reiškia, kad šiandien jam Belgrade bus atlikta operacija, o gijimo laikas kol kas nenustatytas. Visgi jis artimiausiu metu futbolo tikrai nebežais.

Lietuvis traumą patyrė 60 rungtynių su „Crvena Zvezda“ minutę, kuomet varžovų žaidėjas Marko Gobeljičius greitai pribėgęs tiesia koja „įvažiavo“ į V.Slavicką ir nubloškė jį ant vejos.

M.Gobeljičius po rungtynių su ašaromis akyse atėjo į „Sūduvos“ rūbinę ir paprašė perduoti atsiprašymo žodžius V.Slavickui. Visgi, ties tuo jis neapsistojo.

„Crvena Zvezda“ žaidėjas kartu su klubo generaliniu direktoriumi Zvezdanu Terzičiumi ir sporto direktoriumi Mitaru Mrkela nuvyko į ligoninę ir ten aplankė V.Slavicką. Lietuviui sėkmingai buvo atlikta operacija ir jis netrukus galės grįžti namo.

„Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę asmeniškai atsiprašyti Vaido. Apgailestauju dėl visko, kas nutiko“, - sakė M.Gobeljičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.