Aurelijus Skarbalius | Elvio Žaldario nuotr.

Aurelijus Skarbalius | Elvio Žaldario nuotr.

 Po nesėkmingo pasirodymo UEFA Europos lygos atrankoje iš „Riterių“ klubo traukiasi vyriausiasis ekipos treneris Aurelijus Skarbalius. Nepaisant pastaruoju metu gerėjančio komandos žaidimo, kaip pats treneris sako, paskutinės trejos rungtynės buvo sužaistos žemiau komandos galimybių ribų, o tikslas žengti į antrąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą – neįvykdytas.

„Nei su „Žalgiriu“, nei su „Klaksvik“ nesugebėjau įtikinti komandos pergalei. Mes neparodėme savo pajėgumo, o pasirodymą Europoje baigėme žaisdami ne prieš stipresnę už mus komandą“, – sprendimą komentavo A.Skarbalius.

Prieš šį sezoną į klubą pakviestas treneris pats maksimaliai prisidėjo prie komandos komplektacijos ir, kaip pripažįsta, buvo padaryta klaidų. Tai privedė prie to, kad komanda pirmą kartą nuo 2016 metų neįveikė pirmojo UEFA Europos lygos atrankos etapo.

Klubas dėkoja treneriui už darbą ir linki sėkmės ateityje. Kas pakeis A.Skarbalių, klubas informuos artimiausiu metu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

kaka
2019-07-19 09:00:01
Jo keista... kažkas su juo negerai... Skarbalius buvo žiauriai kietas žaidėjas, toks su charakteriu, kaudavosi fiziškai. Įdomu, kad jis nesugebėjo tų Lietuvos ablouxu išmokyt kautis už kiekvieną cm^2. Labai keista
Atsakyti
vidma60
2019-07-18 16:48:22
Skarbaliui sunkiauVilniaus komandas treniruoti nei Danijos.
Atsakyti
Rolas
2019-07-18 16:53:02
Galėtų ta proga pabandyt Farerus, ten irgi Danijos karalystės valdos.
Alas
2019-07-18 19:52:49
Na per metus dviejose komandose taip ap..sisi..kt,reik sugebejimu!!