M.Pacquiao atskleidė, kiek dar planuoja tęsti karjerą, K.Thurmanas statys už savo pergalę nokautu VIDEO, filipinietis nustebino savo valgiaraščiu (1)

2019.07.18 15:30
Manny Pacquiao ir Keithas Thurmanas | Scanpix nuotr.

Manny Pacquiao ir Keithas Thurmanas | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) vyks didelį susidomėjimą kelianti profesionalų bokso kova. Dėl WBA (Super) pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo susikaus 30-metis amerikietis Keithas Thurmanas ir legendinis 40-metis filipinietis Manny Pacquiao. K.Thurmanas šioje kovoje gins savo diržą, o M.Pacquiao nusipelnė progos kovoti dėl pagrindinio diržo, nes buvo laimėjęs kiek prasčiau vertinamą WBA reguliarųjį pasaulio čempiono diržą.

„Kol jaučiuosi gerai ir neturiu traumų, matau save kovojantį dar bent 1-2 metus. Man 40 metų, bet aš jaučiuosi kaip būdamas 25-erių. Gerbiu savo būsimą varžovą. Turėjau geriausią treniruočių stovyklą per keletą pastarųjų metų, nes labai gerbiu Keithą Thurmaną ir žinau, kad manęs laukia rimtas iššūkis. Keithas sakė, kad nori mane nokautuoti ir užbaigti mano karjerą. Jei jis laikysis savo žodžio, tuomet aš būsiu pasiruošęs tokiam kovos stiliui ir tai bus puiki naktis bokso gerbėjams. „MGM Grand“ arena man yra kaip bokso namai. Čia turėjau daug įsimintinų kovų ir džiaugiuosi, kad čia galiu sugrįžti. Aš Las Vegasą vis dar laukiau kovinio sporto sostine“, - sakė M.Pacquiao.

Filipinietis savo karjerą pradėjo nuo 106 svarų (48,08 kg) svorio. Prieš maždaug dešimtmetį jis perėjo į pusvidutinio svorio kategoriją (147 svarai, 66,68 kg) ir čia kaunasi iki šiol.

Jei daugelis šios svorio kategorijos boksininkų turi vargo mesdami svorį prieš kovą, tai M.Pacquiao panašios problemos nekamuoja. Jis prieš kovą netgi leidžia pasimėgauti sočiais pusryčiais. Anot „USA Today“, M.Pacquiao pusryčiams užsisako baltų ryžių, vištienos, jautienos kebabų, gruzdintų aštuonkojų, supjaustytų bananų, jautienos ir kopūstų sriubos bei omleto.

M.Pacquiao šioje kovoje turės tiek ūgio (166 cm prieš 171 cm), tiek ištiestų rankų ilgio (170 cm prieš 175 cm) deficitą. K.Thurmanas žada tuo pasinaudoti ir nokautuoti legendą.

„Planuoju laimėti nokautu. Gaila, kad už nokautą kontrakte nėra numatyta jokia premija, bet aš galiu pastatyti už savo pergalę nokautu ir taip papildomai uždirbti. Planuoju tai padaryti prieš pat kovą, nes jaučiu, kad koeficientai tada dar labiau išaugs. Šiandien buvome nuėję į banką, tad pinigai statymams paruošti“, - pareiškė K.Thurmanas, kuris žada statyti savo už pergalę nokautu pirmajame, antrajame arba septintajame raunduose.

„Manny yra bokso legenda ir aš jį gerbiu, bet į ringą einu ne tam, kad patapšnočiau jam per petį. Einu tam, kad su juo kovočiau ir ruošiuosi įjungti kovotojo režimą. Manny man nieko nepadarys su savo mažomis tiranozauro rekso rankomis. Jau greitai galėsiu smogti senatoriui į veidą. Jei jam mano kalbos nepatinka, tai tegul ringe jis tai ir parodo“, - pridėjo amerikietis.

Paskutinė spaudos konferencija:

M.Pacquiao yra vienintelis boksininkas istorijoje, tapęs aštuonių skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu. Tiesa, nuo pat 2017 m. liepą patirto pralaimėjimo prieš Jeffą Horną filipinietis neturėjo nė vieno iš keturių pagrindinių diržų ir sekmadienį mėgins tai pakeisti.

Filipinietis per karjerą yra laimėjęs 61 kovą (39 nokautais), pasiekęs 2 lygiąsias ir patyręs 7 pralaimėjimus. K.Thurmano sąskaitoje – 29 pergalės (22 nokautais), 0 lygiųjų ir 0 pralaimėjimų. Lažybininkai kovotojų galimybes vertina beveik identiškai. Nežymiu favoritu vadinamas M.Pacquiao, kurio galimybės laimėti vertinamos nuo 53 iki 58 proc.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

ArnP
2019-07-19 08:40:12
Pasipūtęs blec kaip gaidys tas Thurmanas, ar tik neprajungs paties tas senatorius, su tiranozauro rekso kabliu
Atsakyti