Senadas Luličius džiaugiasi iškovota Italijos taure | LaPresse/Scanpix nuotr.

Senadas Luličius džiaugiasi iškovota Italijos taure | LaPresse/Scanpix nuotr.

Romos „Lazio“ fanų didvyriu tapęs Senadas Luličius atskleidė, kad ekipos fanai sustabdo jį mieste ir bučiuoja jo koją.

Priminsime, kad sekmadienį vyko Italijos taurės („Coppa Italia“) finalas, kuriame susikovė „Lazio“ ir „Roma“ ekipos. „Lazio“ finalą laimėjo rezultatu 1-0, o pergalingą mačo įvartį įmušė būtent S.Luličius. „Lazio“ ne tik laimėjo Italijos taurę, bet ir pateko į Europos lygą, taigi S.Luličius tapo tikru „Lazio“ herojumi, kuriam dabar yra net bučiuojamos kojos.

„Po įmušto įvarčio aš norėjau nubėgti prie atsarginių suolelio, tačiau visi bėgo į mane ir savo apkabinimais blokavo mane“, - įspūdžius po įmušto įvarčio dalijosi S.Luličius.

„Po finalo jau praėjo kelios dienos, tačiau aš vis dar negaliu tuo patikėti. Tai buvo neįtikėtinas vakaras. Pagaliau ir aš supratau ką reiškia Romos derbis. Aš pamačiau ašaras ne tik fanų akyse, bet ir žaidėjų bei klubo darbuotojų. Dabar man viskas aišku“, - tęsė krašto saugas.

„Dieną po rungtynių žmonės mane sustabdydavo gatvėje ir bučiuodavo mano dešinę koją, su ja aš ir įmušiau įvartį. Tačiau aš nenusipelniau visų pagyrų. Tai buvo komandinio darbo įvartis ir visa komanda yra verta jo. Visa komanda įsirašė save į istoriją“, - užbaigė S.Luličius.