Paulius Macijauskas | asmeninio archyvo nuotr.

Paulius Macijauskas | asmeninio archyvo nuotr.

 Lietuvos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio rinktinėms atstovavęs 18-metis gynėjas Paulius Macijauskas toliau rungtyniaus Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

„Rice Memorial Prep“ komandai trejus metus atstovavęs gynėjas baigė vidurinę mokyklą ir keliasi į JAV studentų (NCAA III) čempionatą. Antrajame pagal pajėgumą NCAA divizione P.Macijauskas gins „St Michael‘s“ koledžo garbę. Ši komanda žaidžia „Northeast 10“ konferencijoje.

P.Macijauską šio koledžo komandoje treniruos gerai pažįstamas specialistas Damianas DiGiulianas. Jis 2017 m. buvo Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinės trenerio asistentas. Tuomet rinktinei atstovavo ir P.Macijauskas, o lietuviai laimėjo bronzos medalius.

Paulius Macijauskas | asmeninio archyvo nuotr.

Paulius Macijauskas | asmeninio archyvo nuotr.

„Treneris sakė, kad išleis mane į Lietuvos jaunimo rinktinę, jei būsiu pakviestas. Jis pats nori vėl sugrįžti treniruoti jaunimą ir jaučia tokį lietuvišką patriotiškumą. Jei neklystu, jo močiutė buvo lietuvė“, - Sportas.lt sakė P.Macijauskas, kurio laukia ekonomikos ir verslo administravimo studijos.

„St Michael‘s“ koledžo istorijoje galima rasti ir daugiau lietuviškų akcentų. Rezultatyviausias visų laikų šios komandos žaidėjas yra Johnas Gurskis, surinkęs net 234 balus per 92 rungtynes.

P.Macijauskas su Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinėmis spėjo iškovoti net 5 medalius pasaulio čempionatų II-ojo diviziono A grupės pirmenybėse.

Audrius Sadauskas
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton
Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United