Kovinio sporto margumynai | Youtube.com nuotr.

Kovinio sporto margumynai | Youtube.com nuotr.

 „O2“ arenoje Didžiojoje Britanijoje vykusiame profesionalų bokso vakare pergalių seriją pratęsė albanas Florianas Marku.

Talentingas 26-erių metų kovotojas ketvirtajame raunde techniniu nokautu nugalėjo britą Tommy Broadbentą. Į šią kovą veikiausiai niekas nebūtų atkreipęs dėmesio, jei ne T.Broadbento elgesys jos metu. Britas nuo pat kovos pradžios tyčiojosi iš varžovo, elgėsi neprofesionaliai, ragino jį pulti, kol pats stovėdavo sunertomis rankomis už nugaros.

Galiausiai ketvirtajame raunde T.Broadbentas parkrito po smūgio į korpusą ir nebepakilo tęsti kovos. Britui tai buvo 6-as karjeros pralaimėjimas. Jis taip pat turi 8 pergales. F.Marku yra laimėjęs visas 4 kovas ir nokautavęs visus varžovus.

Kiek anksčiau Serbijoje vykusiame MMA turnyre pergalę šventė vienas storiausių visų laikų kovotojų Zuluzinho. 41-erių brazilas vos per 53 sekundes techniniu nokautu nugalėjo serbą Marko Djordjevičių.

Zuluzinho tai buvo 13-a pergalė per 23 karjeros kovas. Brazilas nuo 2010 m. lapkričio iki 2018  m. birželio buvo sustabdęs karjerą MMA, nors iki tol ringe buvo sutikęs ir tokias legendas kaip Fiodoras Jemeljanenka.

Zuluzinho prieš savo kovas yra svėręs net 185 kg. Teigiama, kad dabar brazilas kiek numetė svorio ir sveria beveik 160 kg.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2019-07-17 21:47:08
Su kelnem teslainis isbego :DDDD
Atsakyti
Asd
2019-07-17 21:43:37
Dar vienas anglu klaunas prisiziurejas mcgregoro atkartot bando :DDDDD
Atsakyti