Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

 Anthony Joshua po sensacingo pralaimėjimo Andy Ruizui prarado visus pasaulio čempiono diržus ir nekantrauja susitikti su juo revanšinėje kovoje.

Pirmosios kovos kontrakte buvo įrašytas punktas, kad A.Joshua nesėkmės atveju gaus revanšo teisę ir galės pasirinkti kovos vietą. Jis su savo agentu Eddie Hearnu linksta prie kovos Didžiojoje Britanijoje, bet A.Ruizas taip paprastai nenusileidžia ir nori kautis Šiaurės Amerikoje.

„Andy yra garbingas vyrukas ir jis turi pasielgti tinkamai. Jis žino, kokį kontraktą pasirašė. Tai yra visiškai normali praktika bokse. Mes suteikėme šansą Ruizui, nes manėme, kad jo kova su Joshua gali būti konkurencinga. Mes neklydome. Ruizas žino, kad kontraktas nurodo teisę Joshua pasirinkti antrosios kovos vietą. Jei Andy nenusileis, mums teks kreiptis į teismą. Jis žino, kad savo elgesiu dabar pažeidžia kontrakto sąlygas. Jei jis toliau laikysis savo, tuomet gali būti suspenduotas“, - perspėjo E.Hearnas.

A.Ruizas yra kalbėjęs apie norą kovoti Meksikoje, o vėliau apsistojo ties dviem JAV miestais – Las Vegasu ir Los Andželu. Meksikiečiu save vadinantis A.Ruizas yra įsitikinęs, kad jis, kaip dabartinis pasaulio čempionas, turėtų diktuoti sąlygas derybose.

Pirmoji A.Joshua ir A.Ruizo kova vyko Niujorke (JAV).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Yuki
2019-07-18 21:44:09
Joshua gal ir bijo, bet kazkodel nepamenu, kad mayweatheriui del sito priekaistatu kas, kai jis gyvenime, kojos is korumpuoto las vegaso iskeles nebuvo :)
Atsakyti
gagas
2019-07-18 14:02:09
ant tiek bijo ruizo, kad dabar joshua iš britanijos kojos nebekels niekur :D nu žiauru, ant tiek nepasitiki savo jėgom britas , kad reikia dar teisėjų pagalbos.
Atsakyti
2019-07-18 09:03:13
Gal ir bijo kitur kovoti, bet Hearnas teisus, sąlygos buvo aiųlškios ir padėtas ant jų parašas, čia daugiau ne dėl baimės, o Anthonyateities. Jam būtina pergalė ir dėl to ne tik reikia daug treniruotis, reikia tinkamų sąlygų. Atmosfera turi būti gera, todėl ir nori, kad būtų Uk kova.
Atsakyti
Asd
2019-07-17 21:40:20
Visciukas jau bijo :DDDD vadybininko valdomas 100procentu jau matai jeigu ne britanijoj tai kitur bijo kautis nes teisejai netrauks luzeris
Atsakyti
Vidma
2019-07-17 18:37:22
Hernas panikuoja kaip pastoviai,privirs vel koses
Atsakyti
Tadas
2019-07-17 16:44:41
Prarades visus dirzus ir dar kelia savo salygas,dabar salygu tokiu nebeiseina diktuoti kaip anksciau
Atsakyti