„Aurum 1006 km lenktynės“ | Organizatorių nuotr.

„Aurum 1006 km lenktynės“ | Organizatorių nuotr.

 Savaitgalį Palangą sudrebins jubiliejinės dvidešimtosios „Aurum 1006 km lenktynės“.  Kasmet ši tikra automobilizmo fiesta sutraukia gausų būrį dalyvių ir minias žiūrovų. Tie, kurie negalės gyvai sudalyvauti net 4 dienas trunkančiame auto sporto festivalyje, jo dvasią galės pajausti per TV6 – televizija žada moderniausią net 10 val. trukmės transliaciją, kurią papildys įdomiausi istoriniai siužetai bei atnaujinta grafika.  

„Mūsų TV6 kanalas – orientuotas į sporto programas. Nušviečiame ryškiausius ir svarbiausius Lietuvos bei Pasaulio sporto įvykius, tokius kaip, Olimpiada, krepšinio varžybos. Aurum 1006 km lenktynės“ irgi vienas tokių, tai didžiausias automobilių sporto festivalis Baltijos šalyse. Didžiulė profesionalų komanda dirba, kad perteiktume jo akimirkas per ilgiausią sporto renginio transliaciją, kuri nenutrūkstamai bus rodoma net 10 val. Mūsų tikslas – suteikti žiūrovui patinkantį turinį jam patogiausiu būdu, todėl transliaciją galima bus stebėti ir per TVPLay bei tv3.lt. Čia rodysime dar daugiau siužetų iš lenktynių atidarymo, žvaigždžių drago, moterų 108 km ralio bei kitų”, – sakė Arvydas Rimas, UAB „All Media Lithuania” kūrybos direktorius.

Transliacija bus rodoma per 20 kamerų. Į 8 lenktynių automobilius bus įmontuotos „on board“ kameros, kurios TV žiūrovui leis pasijusti lyg pats sėdėtų automobilyje. Taip pat per visą „Pit lane“ zonos ilgį bus pakabinta Cable Cam (kamera skraidanti ant troso), kuri puikiai perteikia veiksmą iš „Pit lane“.

„Atvykome į Palangą ir transliacijai ruoštis pradėjome jau pirmadienį. O Transliacijos turinį ir techninius reikalus pradėjome derinti dar praeitų metų spalio mėnesį. Tiesioginė transliacija yra iššūkis – niekada negali žinoti, kas nutiks tiek trasoje, tiek su filmavimo įranga. Nors naudojame profesionalią įrangą KTS, netikėtumų nutinka, pavyzdžiui, tokių kaip kamerų signalo praradimas –  dėl didelio kiekio radijo ryšio signalų būna trukdžiu belaidei filmavimo įrangai. Lenktynės diktuoja tempą ir adrenaliną, gedimai avarijos, keičia transliacijos kryptį, reikia greitai persiorientuoti į įvykius vykstančius trasoje, tai yra kūryba čia ir dabar“, – kalbėjo transliacijos režisierius Tomas Skamaročius

T. Skamaročius atskleidė, kad komanda ruošia didelį kiekį istorinių siužetų iš viso 1006 km lenktynių dvidešimtmečio. Juose bus įdomių istorijų, avarijų, faktų, pavyzdžiui, dabartinis vienos komandos vadovas, yra užfiksuotas keliuose siužetuose, kai jis dar visai mažas ant mamos rankų, o dabar jau vadovauja lenktynių komandai.

„Atnaujinome grafikos paketą, bus daugiau informacijos, susijusios su lenktynėmis, taip pat teisėjų komentarai grafikos eilute, nutikus tam tikrai situacijai. Ilgametis komentatorius Ramūnas Fetingis, šiemet papildys transliacijos komandą, jis dirbs kilnojamoje TV stotyje, padės giliau pažvelgti į situacijas“, – sakė T. Skamaročius.

„Visas mano gyvenimas yra susijęs su automobiliais, 1006 km lenktynes su puikia komanda organizuoju jau 20 metų. Kasmet renginys augo, plėtėsi, tobulėjo. Džiaugiuosi, kad mūsų partneris TV6 augo ir keitėsi su mumis ir kasmet suorganizuoja aukščiausio lygio transliacijas, kurios ne tik perteikia faktinius dalykus, bet ir atspindi lenktynių dvasią, emocijas, nuotaiką”, – sakė Darius Jonušis, „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatorius ir žada įspūdingiausią per 20 metų automobilizmo sporto šventę.

Jubiliejines lenktynes nuo liepos 18 d. 10.30 val. stebėkite tiesiogiai per naujienų ir pramogų portalą tv3.lt ir tvplay.lt, o nuo šeštadienio, liepos 20 d., 11 val. – ir per TV6 televiziją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

LKL 2019/2020

02-29 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Sintek-Dzūkija“
02-29 „Juventus“ 17:00 „Rytas“
02-29 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
03-01 „Šiauliai“ 17:00 „Nevėžis“
03-01 „CBet“ 17:00 „Žalgiris“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City
Šeš 02-29 Aston Villa 02 : 00 Sheffield United
Šeš 02-29 Brighton & Hov… 14 : 30 Crystal Palace
Šeš 02-29 West Ham United 17 : 00 Southampton
Šeš 02-29 Newcastle United 17 : 00 Burnley
Šeš 02-29 AFC Bournemouth 17 : 00 Chelsea
Šeš 02-29 Watford 19 : 30 Liverpool